Wszystko, co wiadomo o ‚La casa de papel 5’ (bez spojlerów)


Teraz, gdy prawdopodobnie kończysz czwarty sezon, przygotuj się na to co będzie dalej


Czekanie się skończyło. Czwarty sezon La Casa de Papel już jest na Netflixie. Tak, Profesor, Tokio i reszta, wrócili do pracy, aby rozwiązać zadanie, w które się zaangażowali.

Ale teraz, gdy prawdopodobnie skończysz go w ciągu zaledwie dwóch dni, być może powinieneś przygotować się na to, co będzie dalej. Według Itziar Ituño, i samej platformy Netflix już to jest pewne. Wiemy, po prostu że to tak nie może się skończyć. I przez to rozumiemy koniec ostatniego sezonu. (Cisza, niczego nie zdradzimy. Zero spoilerów).

Wystarczyłoby nieco rozciągnąć fabułę, ale być może, podobnie jak Vis Vis, odważą się wypuścić spin-off , który z pewnością wygra ponownie wśród fanów ruchu oporu. Jeśli tak, to kiedy zostanie wydany?

To dobre pytanie, na które nie ma oficjalnej odpowiedzi, ale, jak ujawnia Esquire , jeśli trzeci sezon miał swoją premierę w lipcu 2019 r., a czwarty w kwietniu 2020 r., Następny wyląduje w 2021 r. Chociaż obawiamy się, że sytuacja, którą wywołał kryzys z COVID-19, opóźni ten proces i będziemy musieli poczekać dłużej.

Tak czy inaczej, z niecierpliwością czekamy na naszych ulubionych rabusiów na ekranie. Będziemy aktualizować te informacje o najnowsze znane szczegóły. Boom boom ciao!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *