Malverde: Poznaj wszystkie szczegóły nowej serii z Pedro Fernández


Po kilku latach nieobecności na małym ekranie Pedro Fernández powraca w roli „Malverde”, lepiej znanego jako Święty Ludu / Santo del Pueblo


„Malverde” to jedna z nadchodzących produkcji, które będą miały premierę na ekranie Telemundo. W serialu opartym na prawdziwych wydarzeniach występuje Pedro Fernández, który da życie „Jesúsowi Juárez”, lepiej znanemu jako „Malverde”. Ten człowiek, który po przeżyciu strasznego dzieciństwa jako sierota, dorastał we wrogich warunkach, w których zdobywał władzę.

W miarę jak dorasta, jego popularność rośnie jako rodzaj zbawiciela w stylu Robin Hooda. Chociaż po zdobyciu podziwu ludzi, Isabel, jego wielka miłość, jest nadal obecna w jego umyśleFenomen Malverde był zagrożeniem na początku rewolucji meksykańskiej, dlatego stał się celem policji, ale stawienie czoła jego zwolennikom nigdy nie było łatwym zadaniem.

Nowa seria wyprodukowana przez Telemundo Global Studios ma pojawić się na małym ekranie 28 września o 21:00 czasu meksykańskiego.

Pedro Fernández – Jesús Malverde

„Malverde” urodził się w stanie Sinaloa w Meksyku; znany również jako „El Bandido Generoso – Hojny bandyta”, ponieważ jest wymieniony jako bandyta z powodu. Od dziecka dorastał w grupie etnicznej zwanej „Los mayo o yoremes”, która praktykuje rytuały szamanizmu.Z drugiej strony „Jesús” miał okazję być z rodziną Aguilarów, którą uważa za swoją rodzinę. Jednak zawsze był zakochany w Isabel, siostrze swojego najlepszego przyjaciela. „Malverde” walczy o dobro swojego ludu, nie przepuszcza jednak okazji, by kochać się z każdą znaną mu kobietą.  

Carolina Miranda jako Isabela Aguilar

„Isabel” to wieczna miłość „Malverde”, młoda i inteligentna kobieta, ale bez pomijania jej silnego charakteru. Od najmłodszych lat dzieliła więź ze „świętym patronem”, który jest najlepszym przyjacielem jej brata.

Sprawdź także  Mam nadzieję, że "Roma" (Rzym) pomoże mieć większą różnorodność w kinie: Cuarón

Isabella Castillo jako La China Navajas

Podczas ich walk „La china” jest jedyną kobietą, która wyrusza w podróż z „Jesúsem Juárezem” (Malverde). Jej imię pochodzi od jego niesfornych włosów (Chiny) i dzięki wielu nożom, które zawsze nosi (Navajas). Jej wielkie zaangażowanie w „Malverde” jest tak głębokie, że jest w stanie zrobić wszystko, aby go bronić.


Oznacz Tachera jako Vicente del Río

Vicente jest wrogiem numer 1 serca „Malverde”, ponieważ jest mężem jego wielkiej miłości, Isabel. Mężczyzna jest Amerykaninem z Meksyku, jego ojciec urodził się w Meksyku, a matka w Stanach Zjednoczonych; a oboje postanowili poświęcić się rolnictwu, biznesowi, który dał im wielką siłę finansową.   

Ta firma będzie zarządzana przez Vicente po śmierci jego rodziców. Chociaż zajmuje się importem i eksportem tekstyliów.


Ivonne Montero jako Ángeles Serrano

Ángeles jest owdowiałą kobietą, obecnie zarządza zajazdem, który założyła wraz z mężem, gdzie przyjmuje różnych podróżników z jedzeniem i dachem do spania.

Coś bardzo powszechnego w niej to szczególne wahania nastroju, których doświadcza. Niestety, jednym z jej największych marzeń jest posiadanie dzieci, ale po śmierci męża zostało to zapomniane.  


Alejandro Nones jako Nazario Aguilar

Nazario jest starszym bratem Isabel, wrażliwym i inteligentnym mężczyzną, niestety cierpiącym na hemofilię, chorobę powodującą duże krwawienie. Ponadto, dzięki wspaniałej przyjaźni z „Malverde”, udało mu się pomóc ziołami leczniczymi, dzięki czemu mógł prowadzić spokojniejsze życie.Słynna historia „Malverde” mówi, że był człowiekiem, który okradał bogatych, aby pomóc biednym.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź