„Jaguar”: Netflix przedstawia zwiastun i datę premiery serialu z lancą SuárezB polującą na nazistów


Netflix w końcu zdecydowała się uruchomić zwiastun „Jaguara” , nowej hiszpańskiej serii, gdzie współpracują ponownie z Blancą Suárez po zakończeniu „Telefonistek”. Ponadto platforma ogłosiła również, że data premiery to 22 września 2021r.


Ambitny projekt

W „Jaguarze” udamy się w lata 60. do Hiszpanii, gdzie po II wojnie światowej schroniło się wielu nazistów. Isabel Garrido, ocalała z obozu zagłady w Mauthausen, próbuje złapać Bachmanna, najniebezpieczniejszego człowieka w Europie, ale w swojej osobistej misji napotka na swej drodze innych agentów próbujących wymierzyć sprawiedliwość…Seria została nagrana w różnych lokalizacjach w Hiszpanii i jest tworzona przez Ramóna Camposa i Gema R. Neira, napisana przez nich wspólnie z: Davidem OreąSalvadorem S. Moliną i Moisésem GómezemRamon Campos mówi „Jaguar to najbardziej ambitna seria, z jaką miałem do czynienia w swojej karierze. Przejechanie się między emocjami a działaniem, aby przypomnieć sobie, co stało się z tysiącami Hiszpanów w nazistowskich obozach zagłady i jak później, jeszcze nie tak dawno temu, ci przestępcy żyli w naszym kraju z całkowitą wolnością. Ponieważ ponad 40 000 nazistowskich zbrodniarzy osiedliło się w Hiszpanii po II wojnie światowej, a ich nazwiska nie zostały nawet zmienione. Żyli całkowicie bezkarnie. Jaguar to fikcja, ale inspirowana rzeczywistością. Nadszedł czas, abyśmy poznali tę część naszej historii”.

Gema R. Neira stwierdziła na temat serii, że ​​„ Jaguar to historia grupy ludzi zjednoczonych bólem i pragnieniem sprawiedliwości. To opowieść o poszukiwaniu sprawiedliwości, ale to także opowieść o przyjaźni. Znalezieniu tych, którzy cię rozumieją i oddadzą za ciebie życie. Ponieważ podczas gdy większość świata ruszyła dalej, ocaleni z nazistowskich obozów koncentracyjnych nie potrafią zapomnieć.”

Blanca Suárez (Las chicas del cable, El verano que vivimos) zagra Isabel Garrido, do której dołącza Iván Marcos (45 revoluciones, Fariña) jako Lucena, Francesc Garrido (Días de Navidad, Grietas) jako Marsé, Adrián Lastra (Primos, Velvet) jako Sordo i Óscar Casas (Siempre Bruja, Xtremo) w roli Castro.

Sprawdź także  Czy będzie trzeci sezon La doña?

Udostępnij

Zostaw odpowiedź