Tak idą nagrania 'Malverde: el santo patrón'. Data premiery!


Nagrania serii Malverde: el santo patrón odbywają się z całkowitą normalnością w różnych miejscach Meksyku


Po początkowych niepowodzeniach seria Telemundo przygotowuje się do wielkiej premiery. 

Po niespodziewanej zmianie bohaterów i zarażeniu niektórych aktorów koronawirusem serial stawia teraz na przyciągnięcie uwagi całej publiczności. 

Historia z udziałem Pedro Fernándeza jest jednym z najbardziej ambitnych projektów sieci w tym roku, nie tylko ze względu na wielkie gwiazdy tworzące obsadę, ale także ze względu na koszty i wysiłek związany z tworzeniem scenerii dla fabuły, która rozgrywa się pod koniec XIX wieku. stulecie. 

W przedpremierowym filmie opublikowanym kilka tygodni temu można było dostrzec każdy szczegół produkcji, od kostiumów z epoki po niesamowite dekoracje. Podobnie aktorzy tacy jak Carolina Miranda i Mark Tacher są odpowiedzialni za udostępnianie niektórych klipów w środku nagrań. Przypomnijmy, że Malverde: el santo patrón krąży wokół chłopca urodzonego w 1870 roku w Sinaloa, który stał się postacią legendarną, niemal religijną i obrońcą ludu. 

Według legendy Jesús Malverde udał się do dżungli, aby zaatakować właścicieli ziemskich i najbogatsze rodziny w regionie, żeby pomóc najsłabszym. Jego popularność wzrosła tak bardzo, że zaniepokoił władze, które zaoferowały dużą nagrodę za jego schwytanie.

Chociaż dokładnie nie wiadomo, gdzie i kiedy zmarł, jedna z teorii głosi, że zginął wisząc na mesquite 3 maja 1909 r. 

Data premiery Malverde: el santo patrón

Oczekuje się, że pierwsza seria Telemundo będzie miała premierę jeszcze w tym roku lub na początku 2022 roku. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *