’La reina del sur 3′: Pierwsze obrazy


Zdjęcia do trzeciego sezonu popularnego superserialu Telemundo z Kate del Castillo rozpoczęły się kilka dni temu w Boliwii


Pod koniec maja Kate del Castillo rozpoczęła w Boliwii zdjęcia do trzeciego sezonu popularnej superserialu Telemundo La Reina del Sur / Królowa południa.

W ten sposób meksykańska aktorka powróciła do roli odważnej Teresy Mendozy dwa lata po zakończeniu poprzedniego sezonu, który pozostawił wiele niewiadomych w powietrzu.

„Oficjalnie rozpoczyna się dzisiaj La Reina del Sur 3. Jesteśmy tutaj, w Boliwii”, Kate wyraziła się emocjonalnie 31 maja na Instagramie, gdzie ma ponad 8 milionów obserwujących.

Seria była kręcona w różnych miastach i na ulicach kraju, więc nie trzeba było długo czekać na wzmożone zaciekawienie przechodniów oraz lokalnych mediów.

Wielu Boliwijczyków zabrało telefony komórkowe, aby uwiecznić ten historyczny dla nich moment, co spowodowało, że umieścili w sieci społecznościowej pierwsze zdjęcia.Na tych zdjęciach widzimy słynną meksykańską aktorkę w pełnej strzelaninie z dwoma bezwarunkowymi przyjaciółmi Teresy, Olegiem ( Antonio Gil ) i Jonathanem ( Tiago Correa ), kręcących kilka scen akcji na popularnym targu w La Paz.Z obsadą, która nie została jeszcze potwierdzona, La Reina del Sur 3 rozpocznie się od 4-letniego skoku w czasie w porównaniu z poprzednim sezonem, w którym Teresa Mendoza będzie mieszkać za kratkami w więzieniu o zaostrzonym rygorze po tym, jak została skazana przez władze USA.

Przy współudziale swoich starych przyjaciół, Olega i Jonathana, Teresie uda się wydostać z więzienia i udać się do Meksyku, gdzie ponownie spotka się z prezydentem Epifanio Vargasem.

W świecie motywowanym sojuszami i tajnymi układami Teresa zgodzi się rozpocząć swoją najniebezpieczniejszą misję, która zabierze ją przez całą Amerykę Łacińską z gorącą nadzieją, że będzie mogła pożegnać się z życiem uciekinierki i ponownie się połączyć z córką, Sofią.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *