Ten aktor podbije serce Kate del Castillo w trzecim sezonie „Królowej Południa / La reina del sur 3”


Zdjęcia do serialu rozpoczęły się pod koniec maja


Ponad dwa tygodnie po rozpoczęciu zdjęć trzeciego sezonu Królowej Południa / La reina del sur w Boliwii, Telemundo wreszcie ujawniło obsadę, który dołączy do Kate del Castillo w tym ambitnym projekcie, który będzie filmowany w sześciu krajach Ameryki Łacińskiej.

Hiszpańska sieć ogłosiła we wtorek, 15 czerwca, w oświadczeniu, że słynna aktorka po raz kolejny wcielił się w rolę „Teresy Mendozy” w tej nowej profesjonalnej przygodzie, której towarzyszyła duża część obsady, która uczestniczyła w poprzednim sezonie.

Aktorzy powracający to Humberto ZuritaIsabella SierraKika Edgar, Alejandro Calva, Tiago Correa, Eduardo Yáñez, Lincoln Palomeque, Antonio Gil, Emmanuel Orenday, Cuca Escribano, Sara Vidorreta, Ágata Herranz i Dmitry Anisimov.

Jednak te gwiazdy nie będą jedynymi, które publiczność zobaczy. Do tego trzeciego etapu serii wykreowanej przez Arturo Pérez-Reverte dołączą także nowe twarze, wśród których wyróżnia się aktor Pêpê Rapazote, który ożywi nową miłość „Teresy”.


Kate del Castillo w „Królowej Południa 3” | Instagram: @reinadelsurtv

Kim jest nowy łamacz serc Królowej Południa?

Pedro de Matos Fernandes, lepiej znany jako Pêpê Rapazote jest urodzonym w Portugalii aktorem z ponad dwiema udanymi dekadami kariery artystycznej.Studiował architekturę w Lizbonie, i w tym zawodziej pracował przez kilka lat po ukończeniu studiów w 1993 roku.

Jednak zdeterminowany, by realizować swoje marzenia, porzucił pracę architekta, aby szkolić się na aktora i rozpocząć karierę w świecie aktorskim. Możesz zapoznać się z jego biografią na oficjalnej stronie internetowej.Od swojego debiutu aktorskiego w 2000 roku Rapazote brał udział w niemal niekończącej się liście produkcji filmowych, teatralnych i telewizyjnych, zarówno w kraju, jak i poza nim.

Za granicą 50-letni poliglota pracował w takich krajach jak Hiszpania, Kolumbia, Francja, Włochy i Stany Zjednoczone.Wśród projektów, dzięki którym zyskał międzynarodową sławę, znalazły się serie Shameless (2013), Narcos (2017), Águila roja (Czerwony Orzeł – 2015) oraz, co ciekawe, Queen of the South (2019), amerykańskiej adaptacji Królowej Południa.

Wyróżniał się także swoją pracą w dramacie Operation Finale (Ostateczna operacja – 2018).Z drugiej strony na swoim instagramowym profilu ma ponad 83 tys. obserwujących, więc podzielił się już informacją o swoim udziale w trzecim sezonie La reina del sur, gdzie będzie odgrywał główną rolę.„W takim razie to będzie najsłabiej strzeżony sekret. Królowa południa 3, już kręcimy w Boliwii”, opublikował niedawno wraz z migawką, na której można go zobaczyć obok Kate del Castillo w jednej ze scen nowej części.Pozostała obsada…

Oprócz Rapazote w obsadzie nowych odcinków La reina del sur pojawią się także Noé Hernández, Horacio García Rojas, Ed Trucco, Carlos Valencia, Arturo Ríos, Anderley Ramírez, Fernando Solórzano, Víctor Rebull i Denia Agalianu. Według Telemundo, Sofía Lama, Matías Novoa i Beth Chamberlin będą mieli swój specjalny udział.

O czym jest La Reina del Sur 3 ?

Królowa Południa 3 rozpocznie swoją historię cztery lata po wydarzeniach przedstawionych w finale drugiego sezonu. W tym czasie ' Teresa' mieszkała rozdzielona od swojej jedynej córki 'Sofíi' po tym, jak została skazana na karę więzienia w Stanach Zjednoczonych za zabójstwo trzech funkcjonariuszy DEA.

Dzięki zawiłemu planowi stworzonemu przez jego przyjaciół ucieknie z więzienia i zanurzy się w świecie pełnym niebezpieczeństw i korupcji, aby podjąć ryzykowną misję. Jedyny cel? Chce zakończyć swoje życie jako uciekinier i połączyć się z córką.


Kate del Castillo w „Królowej Południa 3” | Instagram: @reinadelsurtv

„Prawie dziesięć lat temu Telemundo zasiał nowy standard treści w języku hiszpańskim wraz z pojawieniem się La Reina del Sur, zaznaczając „przed i po” w telewizji latynoskiej. Jesteśmy podekscytowani rozpoczęciem zdjęć do trzeciego sezonu z Kate del Castillo oraz wspaniałą, gwiazdorską obsadą” – powiedział prezes Telemundo Global Studios, Marcos Santana, w komunikacie prasowym wydanym przez stację telewizyjną.

To, co czyni ten sezon jeszcze bardziej wyjątkowym, to fakt, że odbywa się on w Ameryce Łacińskiej. Publiczność będzie mogła podziwiać najbardziej charakterystyczne i spektakularne miejsca w regionie i poczuć się jak w domu, podczas gdy będą towarzyszyć Teresie Mendozie w tej nowej i imponującej scenie”, podkreślił o nagraniach, które będą zlokalizowane w Argentynie, Peru, Kolumbii, itd.


„Królowa południa 3” | Instagram: @reinadelsurtv

Santana będzie showrunnerem i producentem wykonawczym, wraz z Ximena Cantuarias i Rodrigo Guerrero, tej wspólnej produkcji Telemundo i Netflix.

Królowa południa 3 pojawi się w najlepszym czasie antenowym latynoskiej sieci gdzieś w tym roku lub w przyszłym

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *