Gina Rodríguez zadebiutuje jako reżyser w filmie o tematyce bokserskiej


Film będzie inspirowany życiem i doświadczeniami meksykańskiego boksera Ryana García


Gina Rodríguez wyreżyseruje, napisze i zagra w filmie bokserskim, gdzie zadebiutuje jako filmowiec na dużym ekranie, poinformował we wtorek magazyn Variety.

Film, który wciąż nie ma tytułu, będzie inspirowany życiem i doświadczeniami meksykańskiego boksera Ryana Garcíi. Bokser zagra w tym filmie fikcyjną wersję samego siebie i podzieli się blaskiem reflektorów z Rodríguez. Latynoska napisze scenariusz do tego filmu z Bernardo Cubrią, a także wystąpi jako producent.

Ten film fabularny będzie jej debiutem reżyserskim na dużym ekranie, ale Rodríguez wyreżyserowała już odcinki seriali telewizyjnych, takich jak „Jane the Virgin”, „Diary of a Future President” czy remake’u „Charmed”.

Rodríguez przypomniała, że boks był szeroko obserwowany w jej rodzinie i skomentowała ten fakt, że „uwielbia” oglądać filmy sportowe ze swoim ojcem.

„Filozofia walki – ciężka praca, skupienie, bycie uczciwym i uczciwa walka, ale żeby wygrać – trzeba zostać sobą” – powiedziała.

Dobrze znana w Stanach Zjednoczonych, dzięki „Jane the Virgin”, zdobyła Złoty Glob dla najlepszej aktorki w serialu komediowym. Rodríguez ostatnio brała udział w kilku filmach, takich jak „remake” „Miss Bala” (2019), „Kajillionaire „(2020) Mirandy July, czy „ Awake ” Netflix (2021).

Jej projekty na przyszłość, poza tym filmem bokserskim, to między innymi film o „Carmen Sandiego”, komedia przygodowa „Lost and Found”, film romantyczny „I Want You Back” czy serial familijny „Lost Ollie” ”. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *