Dlaczego Aracely Arámbula odrzuciła ważną główną rolę w Televisa


Aracely Arámbula ujawniła, że ​​została zaproszona do roli głównej w nowej telenoweli Televisa


Po zagraniu w drugim sezonie La doña w 2020 roku aktorka nie znalazła projektu na miarę swoich czasów.

Niedawno Arámbula skomentował, że otrzymała telefon od Televisy, aby objąć główną rolę w nowej telenoweli, ale niestety nie mogła jej zaakceptować.  Podczas transmisji na żywo za pośrednictwem swojego konta na Instagramie artystka wyjaśniła, że ​​nagrania zbiegają się w terminach z trasą teatralną po Stanach Zjednoczonych. 

Warto zauważyć, że ten teatralny spektakl jest dzielony z Gabrielem Soto, a prezentacje odbędą się między wrześniem a październikiem. 

„Wczoraj zadzwonili do mnie, żebym zrobiła bardzo fajną telenowelę, która bardzo mi się podobała, przykuła moją uwagę. Niestety z bólem duszy musiałem odmówić producentowi, którego bardzo kocham z Televisy. Ale daty teatru dokładnie przecinają się z tymi z telenoweli, a zwłaszcza z momentem na antenie, więc nie mogę tam być ”- skomentowała.

Artystka podkreśliła też, że od dawna chce wrócić na mały ekran i ma nadzieję, że wkrótce to zrobi. 


Co się stało z trzecim sezonem La doña?  

Była partnerka Luisa Miguela opowiedziała także o niepewnym losie trzeciego sezonu La doña. 

Zgodnie z powyższym Aracely jest skłonna wznowić swoją postać, ale decyzja o ciągłości serialu nie zależy od niej. 

„Zrobiłbym La doña 3 dla samej siebie, ale to decyzja stacji telewizyjnej, nie moja. I to nie dlatego, że coś nie zadziałało. Prawda jest taka, że ​​La doña 2 była bardzo dobrą serią, po pierwsze, pierwszy sezon był bardzo udany, drugi również dzięki wam, a trzeci, nadeszła pandemia i wszystko skomplikowała” – dodała. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *