„Noticia de un secuestro”, inspirowane twórczością Garcíi Márqueza, pojawi się na Prime Video


Miniserial „Noticia de un secuestro” inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami


Amazon Prime Video przedstawił obsadę, która zagra w kolumbijskim dramacie „Noticia de un secuestro”, miniserialu inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami i twórczością pisarza Gabriela Garcíi Márqueza.

Platforma wyjaśniła, że ​​ten projekt rozpoczął swoją produkcję z protokołami bezpieczeństwa w obliczu pandemii COVID i podkreśliła, że ​​historia będzie pełna napięcia, począwszy od doświadczeń małej grupy, która została porwana w 1990 roku przez kolumbijskich handlarzy narkotyków.

Projekt tworzą aktorzy Carlos Manuel Vesga, Constanza Duque, Carmenza Gómez, Julieth Restrepo, Carlos Serrata, Carlos Mariño i Jairo Camargo.

Reżyserem serialu jest Andres Wood (Violeta se fue a los cielos / Violeta poszła do nieba, Machuca), a producentami wykonawczymi są María Elena Wood, Matías Cardone, Macarena Cardone i Patricio Pereira (Ivercine i Wood), Lourdes Díaz i Stuart Ford (AGC Studios) oraz współpracują z synem Garcíi Márqueza, znanym scenarzystą i reżyserem, Rodrigo García (The Affair, Six Feet Under).

Niewiele jest historii takich jak „Noticia de un secuestro i nie moglibyśmy być bardziej dumni z wprowadzenia tej produkcji na ekrany klientów Amazon Prime Video w Ameryce Łacińskiej i na całym świecie. Jesteśmy niezwykle dumni z niesamowitej obsady i talentu stojącego za tą serią, a wsparcie Rodrigo Garcíi, który pomoże nam przekazać spuściznę swojego ojca milionom klientów Prime Video na całym świecie, było ekscytujące ”- wyjaśnił Javiera Balmaceda , kieruje zespołem ds. treści oryginalnych dla Ameryki Łacińskiej zajmującym się językiem hiszpańskim w Amazon Studios.

Uważa się, że „Noticia de un secuestro” będzie miał format seryjny z sześcioma godzinnymi odcinkami. Oprócz tego, że będzie jednym z oryginalnych projektów, które Amazon rozwija w swoich lokalnych spółkach zależnych. Do tej pory stworzyli m.in. “El Presidente”, “Pan y Circo” i “La Jauría / Sfora”, a nadchodzą inne tytuły, takie jak “Porno y Helado”, “La Jauría” (temporada 2), “Colonia Dignidad” czy “Iosi: El Espía Arrepentido”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *