Zmarł aktor Patricio Castillo


Aktor telewizyjny został przyjęty do szpitala z powodu choroby płuc, którą miał dawno temu


W czwartek zmarł aktor telewizyjny Patricio Castillo, który został przyjęty do szpitala z powodu choroby płuc, którą miał dawno temu, jak donosiła jego żona. Tego samego dnia za pośrednictwem swojego osobistego konta na Facebooku 81-letni aktor napisał:

Dziękuję za troskę, jestem w szpitalu, ale dzięki Bogu, to nie jest Covid, jestem stabilny, szczęśliwy i wdzięczny za życie. I jestem pod wrażeniem ilości rzeczy, które można wymyślić. Powtarzam, jestem stabilny i bardzo szczęśliwy. Dziękuję wszystkim.

National Association of Actors, poprzez publikację w sieciach, potwierdziło śmierć następującą wiadomością:

„La Asociación Nacional de Actores głęboko żałuje śmierci członka naszego związku C. Patricio Castillo. Nasze kondolencje dla jego rodziny i przyjaciół. Spoczywaj w pokoju”.

La Asociación Nacional de Intérpretes również opłakiwało śmierć aktora, który wystąpił w melodramacie „El pecado de Oyuki” i przebojowym serialu komediowym „Vecinos”.

Patricio Castillo urodził się w 1940 roku i całe życie spędził w telewizji, teatrze, filmie i radiu. Urodził się w Santiago de Chile, gdzie studiował inżynierię chemiczną, ale potem zdecydował, że jego życie jest na scenie i tak porzucił tę karierę na rzecz aktorstwa.Ostatnią telenowelą, w której zagrał, była „La Mexicana y el Güero”, w której zagrał Jaime Salvatorre wraz z obsadą złożoną z Itatí Cantorala, Juana Solera i Jacqueline Andere.

Występował także w produkcjach takich jak „Yago”, „La Candidata”, „Mi marido tiene familia”, „Alma de Hierro”, „Sortilegio/ Zaklęta miłość”.

Sprawdź także  Kto jest kim w '100 días para enamorarnos' , od Telemundo

Kilku aktorów, którzy dzielili z nim scenę, zaczęło składać kondolencje na portalach społecznościowych, wśród nich Édgar Vivar.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź