J Balvin i Valentina Ferrer spodziewają się swojego pierwszego dziecka: zobacz ogłoszenie


J Balvin i jego dziewczyna Valentina Ferrer spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Argentyńska modelka pokazała swój brzuszek, zdobiąc czarno-białą okładkę Vogue México, która została pokazana w czwartek (15 kwietnia). Na swoim koncie na Instagramie, podpisała zdjęcie okładki: „Rodzina się powiększa”.


Balvin skomentował post za pomocą prostego emotikonu w kształcie serca.

W wywiadzie dla magazynu ujawniła, że ​​trzykrotnie zrobiła test ciążowy, ponieważ „Nie mogłam w to uwierzyć. Ale najbardziej zaskoczyło mnie, gdy poczułam, że kopie po raz pierwszy”.

Kolumbijska gwiazda poznała Ferrer na planie teledysku „Sigo Extrañándote” z 2017 roku, w którym modelka gra żonę Balvina. Rok później zadebiutowali jako para na New York Fashion Week.

Niedawno Balvin, Guess i FriendsWithYou połączyli siły, tworząc tętniącą życiem kapsułę, która „ma przypominać ludziom, że szczęście można znaleźć w życiu codziennym”. Kolekcja dostępna w sklepach i online od 15 kwietnia zawiera żywe, zabawne sylwetki wraz z ozdobnymi haftami i logo. Grafika w chmurze jest również wpleciona w całą kolekcję jako ukłon w stronę światła i spokoju.

Zobacz słodką zapowiedź J Balvina i Ferrera poniżej:

Udostępnij
Sprawdź także  J Balvin prezentuje swoje menu dla znanej marki hamburgerów

Zostaw odpowiedź