J Balvin i Valentina Ferrer są rodzicami? Czy to mały już się urodził?


Piosenkarz J Balvin i Valentina Ferrer zostali rodzicami przystojnego chłopca w ten weekend


Wykonawca Otra noche sin ti przekazał tę wiadomość poprzez publikację na swoim koncie na Twitterze. 

„Querido Rio / Drogi RIo” było przesłaniem, które Kolumbijczyk napisał w towarzystwie emoji ze złożonymi małymi rączkami. 

W ciągu kilku minut post został wypełniony tysiącami komentarzy od jego wiernych fanów. 

„Błogosławieństwa dla całej rodziny”, „Cała moja miłość dla twojej nowej rodziny”, „Urodził się Mini J Balvin”, „Mam nadzieję, że urodził się bardzo zdrowy i jego mama też ma się dobrze”, „Gratulacje”, „Gratulacje, José ” , „Wiele błogosławieństw dla całej rodziny”, „Gratulacje z serca”, to tylko niektóre z wiadomości.

Chociaż publikacja nie potwierdza bezpośrednio narodzin dziecka, Valentina Ferrer poinformowała 17 czerwca, że ​​jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Chociaż para ograniczyła się do składania oświadczeń, mówi się, że dziecko urodziło się w Nowym Jorku. 

Przypomnijmy, że w kwietniu Valentina pozowała z J Balvinem dla Vogue Mexico i Ameryki Łacińskiej, aby potwierdzić ciążę. 

„Im bardziej traktuję to jako coś naturalnego i trwającego. Nie myślę o czasie, którego mi brakuje, ani o tym, czy przytyję lub nie przytyję, ale żyję dniem dzisiejszym. Bardzo mi to pomogło ”, skomentowała Argentynka odnośnie ciąży. Piękna modelka poznała piosenkarza, gdy brała udział w teledysku do jego piosenki Sigo extrañándote w 2017 roku. 

Jednak swój związek uczynili oficjalnym w połowie 2018 roku, kiedy wzięli udział w New York Fashion Week.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *