Valentina Ferrer udostępnia pierwsze zdjęcie swojego dziecka z J Balvin!


Mały Rio urodził się 27 czerwca w Nowym Jorku i do tej pory jego rodzice nie publikowali żadnych zdjęć


Jeśli chodzi o wspaniałe niespodzianki, to właśnie taką otrzymali fani argentyńskiej modelki Valentiny Ferrer i kolumbijskiego piosenkarza J Balvin’a. Mogli cieszyć się pierwszym publicznym zdjęciem długo oczekiwanego dziecka tej pary w tym sezonie.

Po czterech dniach od narodzin wszyscy zastanawiali się, kiedy zobaczą najsłynniejsze w tej chwili dziecko (przynajmniej wśród fanów reggaeton i Kolumbii).

„4 dni najlepszej miłości” – napisała Valentina Ferrer na swoim koncie na Instagramie, a towarzyszyła tym słowom czarno-biała fotografia stóp jej syna.Zgodnie z oczekiwaniami, w ciągu kilku godzin zdjęcie ma ponad 190 tysięcy „polubień” i komentarzy „zakochanych fanów.

Należy zauważyć, że do tej pory dumny ojciec J Balvin nic nie opublikował, więc fani chcą zobaczyć, jak odda hołd narodzinom swojego pierwszego dziecka.

J Balvin spełnił swoje wielkie marzenie o byciu ojcem z Valentiną Ferrer

J Balvin nie mógł się doczekać tego wspaniałego momentu, gdyż jak wyznał podczas wywiadu w programie „El gordo y la flaca”, to marzy o tym, by wkrótce mieć „rodzinę, dzieci i być bardzo szczęśliwym”.

Otóż ​​wygląda na to, że jego wielkie marzenie spełniło się wraz z modelką Valentiną Ferrer, z którą tworzy spektakularną parę.

Kilka dni temu ojciec piosenkarza przekazał wiadomość o narodzinach swojego wnuka z karykaturalnym zdjęciem i wyznał, że chłopiec ma na imię Rio.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *