’La leyenda de Sergio Ramos’: wszystko o dokumencie


Jego życie w zamknięciu, jego wartości, jego wyczyny i jego przyszłość są głównym tematem tego serialu dokumentalnego


Najpierw było El corazón de , a teraz druga część, nagrana w bardzo szczególnym roku, w którym po trzech latach wygrał Ligę z Madrytem i gdzie ego życie zatrzymało się jak każdego innego człowieka.

Akceptacja dramatu społecznego i zdrowotnego była bardzo trudna. Brakowało mi gry i treningu w Valdebebas, ale skorzystałem z okazji, by cieszyć się rodziną. Planowałem bez celu ćwiczenia na siłowni, ponieważ nie wiedzieliśmy, kiedy wrócimy. Trenowałem bardzo ciężko, bo chcieliśmy mistrzostwa”, wspomina sportowiec.

Po raz pierwszy wyjaśnia powód swojego odejścia z Sevilli – klubu, w którym zaczynał – i dlaczego nadal jest gwizdany w Sánchez Pizjuán. „Minęło 15 lat, czas to powiedzieć i pozwolić poznać prawdę”.

Jesús Navas, zawodnik tego klubu, wyznaje: „Chociaż byłem z nim od kilku miesięcy, zawsze postrzegałem go jako starszego brata w kadrze”. Nadal podkreśla, że ​​„to sportowiec, który się nie poddaje”. Valdano idzie dalej: „ Ma wszystkie atrybuty bohatera ”.

Jego żona Pilar Rubio, jego przyjaciel Alejandro Sanz, Del Bosque, Busquets, Raúl i Modric również biorą udział w La leyenda de  w reżyserii José Ruedy (Pesadilla en la cocina) i wyprodukowanym przez Shine Iberia (MasterChef) . Pierwsza została zamówiona przez British Love Productions.

Sen się ziścił

Nie chcę być więcej w piłce nożnej i dlatego żyję dla niej. Mam taką mentalność i obsesję na punkcie bycia najlepszym, dopóki nie zdecyduję się cofnąć i zostawić tego, co widzę trochę dalej ”- mówi w filmie dokumentalnym Ramos, który ma przedłużyć kolejny rok z białym klubem.

Jeśli to, co tu pokazuję, pomoże dzieciom w walce z ich marzeniem, będzie to dla mnie wielka satysfakcja ” – podsumowuje.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź