Kto jest kim w drugim sezonie 'Luis Miguel: La seria’?


Drugi sezon serialu Netflix przeniesie nas na nowy etap w życiu Luisa Miguela: poznaj obsadę


Premiera drugiego sezonu Luisa Miguela, La Serie (2018), jest coraz bliżej i na tym etapie do obsady serialu Netflix dołącza wiele nowych postaci.

Po poznaniu wszystkich szczegółów trudnego dzieciństwa El Sol i jego dojścia do sławy, teraz zobaczymy go w bardziej dojrzałej wersji, próbującego zrównoważyć swoją udaną karierę z życiem osobistym.

Produkcja będzie miała swoją premierę w serwisie Netflix w niedzielę 18 kwietnia, a nowy odcinek będzie się ukazywać w każdy weekend. W sumie jest ich osiem.

Kim są członkowie obsady?

Diego Boneta

Oczywiście po raz kolejny zobaczymy Diego Bonetę jako El Sol. Najbardziej zaskakującą rzeczą w tym sezonie jest to, że czasami będzie nie do rozpoznania, ponieważ musiał zmienić się za pomocą makijażu protetycznego, aby wyglądać bardziej jak obecny Luis Miguel. 

Macarena Achaga

Argentyńska aktorka zagra córkę piosenkarza, Michelle Salas. Przypomnijmy, że córka i spadkobierczyni Stephanie Salas była przez wiele lat oddalona od ojca, chociaż próbowali się pogodzić, serial wywołał irytację influencerki i ponownie zdystansowała się od niego. 

Camila Sodi

Postać Camili w serialu nazywa się Érika, co wielu rozpozna jako prawdziwe imię Issabeli Camil. Wystąpiła już w pierwszym sezonie, ale powraca, by powtórzyć kluczowe momenty jej zalotów z Luisem Miguelem.

Teresa Ruiz

Prawdziwa tożsamość jej bohaterki pozostaje tajemnicą, ponieważ na razie wiadomo tylko, że ma na imię Azucena. Chociaż wielu fanów ma teorię, że może to być rola inspirowana Aracely Arámbula, inni zgadzają się, że jej profil jest bardziej podobny do profilu jego drugiej byłej, Myrki Dellanos.

Sprawdź także  'Volverte a ver' zmienia nazwę. To jest nazwa telenoweli Ignacio Sady!

Axel Llunas

Rodzinna przeszłość artysty pozostaje jednym wielkim pytaniem, którym zajmą się w tym sezonie, więc jego młodszy brat Sergio będzie miał większą obecność na ekranie. Co ciekawe, zagra go Axel, brat Izána Llunasa, który jako dziecko dał życie El Solowi.

Fernando Guallar

W napisach jest wymieniany jako Mauricio Ambrosi, ale inna teoria fanów mówi, że postać ta może być oparta na Alejandro Asensi, menadżerze piosenkarza, który rozpoczął kontrowersyjny związek z Michelle Salas, która była o 20 lat młodsza od niego. 

Inni powracający aktorzy:

  • Cesar Bordon
  • Juan Pablo Zurita
  • Cesar Santana
  • Martin Bello
  • Lola Casamayor
  • Pilar Santacruz

Udostępnij

Zostaw odpowiedź