Gotowi na premierę „La leyenda de Sergio Ramos” na Amazon Prime Video


W serii dokumentalnej Amazon Prime Video przedstawi kamienie milowe legendy, Sergio Ramosa, w sześciu odcinkach


Historia hiszpańskiej gwiazdy piłki nożnej, Sergio Ramosa , zostanie ujawniona publicznie z ręki Amazon Prime Video poprzez format dokumentalny, jako część ekskluzywnej produkcji, którą platforma generuje z Amazon Original.

Serial dokumentalny „La leyenda de Sergio Ramos” będzie miał swoją premierę w Amazon Prime Video 9 kwietnia w Hiszpanii, a na całym świecie do 18 czerwca – podała platforma streamingowa.

Amazon Prime wyjaśnił, że serial będzie składał się z sześciu odcinków, które będą obejmować kamienie milowe, które legenda Sergio Ramosa napisała, napisze i nadal będzie pisać w historii, biorąc za punkt wyjścia najbardziej decydujące momenty jego życia oraz kariery zawodowej minionego sezonu.

La leyenda de Sergio Ramos pokaże niepublikowane obrazy z podboju ligi, refleksje na temat najważniejszych decyzji w jego karierze, wspomnienia wspaniałych chwil i planów na przyszłość, a wszystko to przy świadectwie tych, którzy dzielili z nim życie osobiste i zawodowe. „Opowieść, która będzie mówić o epoce i chwale, ale także o bólu i rozczarowaniu, ponieważ ścieżka bohatera wymaga poświęcenia, a po ponad 15 latach w elicie Sergio Ramos nadal oddaje się sportowi, który kocha jak pierwszy dzień ”.

Oficjalny plakat „Legendy Sergio Ramosa” z Amazon Prime Video.

La leyenda de Sergio Ramos zawiera świadectwa niektórych osób, które były częścią kariery piłkarza, takich jak jego koledzy z drużyny i trenerzy: Zinedine Zidane, Vicente del Bosque, Luka Modric, Marcelo Vieira, Toni Kroos, Raphaël Varane, Lucas Vázquez, Raúl González Blanco, Roberto Carlos, Iker Casillas, Jesús Navas czy Sergio Busquets; a także przyjaciele i osobistości, które wywarły wpływ na życie Sergio Ramosa, takie jak Alejandro Sanz, Jorge Valdano czy Rafa Nadal.

Serial dokumentalny jest produkcją ESI (Banijay Iberia) i ma Javiera Pereirę jako producenta wykonawczego i José Rueda jako reżysera.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *