Karol G i Anuel AA potwierdzają zerwanie: „Nadal się kochamy”


Po wielu spekulacjach Karol G i Anuel AA oficjalnie ogłosili, że zerwali po ponad dwóch latach randek


„Prawda jest taka, że ​​nie jesteśmy razem” – powiedział Anuel podczas usuniętego od tego czasu Instagram Live we wtorek (20 kwietnia). „Czasy, kiedy ludzie widzieli nas razem, są takie, że wciąż się kochamy. Próbowaliśmy odzyskać to, co zostało utracone, ale poszliśmy różnymi ścieżkami. Niech Bóg ją błogosławi i niech nadal realizuje swoje marzenia i cele”.

Portorykański artysta zajmujący się trapem odniósł się również do wszelkich plotek o niewierności i powiedział, że ani on, ani Karol nie byli niewierni. „Nie ma między nami negatywności. Mamy wspaniały związek” – dodał.

Karol w swoich relacjach na Instagramie stwierdziła: „Przez wiele lat staraliśmy się, aby nasze relacje nie były związane z mediami społecznościowymi, aby o to zadbać”. Postanowili jednak upublicznić swoją historię miłosną trwającą prawie trzy lata, ponieważ chcieli być transparentni dla fanów.

„Niesamowite rzeczy, które przydarzyły się nam jako ludziom i artystom, były błogosławieństwem i rezultatem pięknej miłości, która pojawiła się w naszym życiu, kiedy najbardziej jej potrzebowaliśmy” – napisała kolumbijska artystka. „Kocham cię, Emmanuelu, moja wdzięczność dla ciebie, twojej rodziny i wszystkiego, czym żyliśmy, dorastaliśmy i uczyliśmy się razem, jest nieskończona.”

Karol i Anuel poznali się po raz pierwszy w 2018 roku na planie teledysku „Culpables”. Para oficjalnie ogłosiła, że randkuje w 26. urodziny Anuela, 26 listopada 2018 r. Później przypieczętowali umowę drugą współpracą, „Secreto”, wydaną 15 stycznia 2019 r., w której udokumentowali swój związek w domowej roboty teledysku. Para była również zaręczona.

Od tego czasu oboje współpracowali wiele razy, w tym „Chiny” Anuela z Daddy Yankee, Ozuną i J Balvinem; „Dices Que Te Vas”; „Tu No Amas”, oraz, ostatnio, z Balvinem w „Location”.

Obecnie Anuel kręci się wokół Los Dioses, wspólnego albumu z Ozuną, który zadebiutował na pierwszym miejscu na liście Top Latin Albums (6 lutego), będąc pierwszym, który zadebiutował na szczycie listy w 2021 roku.

Sprawdź także  5 faktów o Izah, hiszpańskiej piosenkarki

Tymczasem Karol nadal promuje swój trzeci album studyjny KG0516, który przybył na nr 1 na Billboard’s Top Latin Albums (10 kwietnia).


Udostępnij

Zostaw odpowiedź