“Diseñando tu amor” stawia na klasyczny melodramat


Premiera telenoweli odbędzie się w najbliższy poniedziałek 26 kwietnia w Meksyku


W następny poniedziałek 26 kwietnia rozpocznie się telenowela „Diseñando tu amor”, produkcji Pedro Ortiza de Pinedo, w której występują Gala Montes, Juan Diego Covarrubias, Ana Belena i Osvaldo de León, a także doświadczeni aktorzy: Sergio Goyri, María Sorté, José Elías Moreno i Norma Herrera.

Aby jednak rozgrzać widzów, w ten piątek, 23 kwietnia o godzinie 10:00 rano na stronie disenandotuamor.com i za pośrednictwem sieci społecznościowych telenoweli, zostanie wyemitowany pierwszy rozdział.

Historia opowiada o życiu „Valentiny” (Gali), młodej kobiety, która marzy o zostaniu projektantką mody, ale która po drodze będzie musiała przezwyciężyć różne nieszczęścia, na przykład nie jest w stanie być szczęśliwą ze swoim chłopakiem z powodu uprzedzenia klas społecznych, śmierci ojca, rywalizacji z siostrą i bycie ofiarą kobiety, która chce przejąć jej twórczość w dziedzinie mody. Jednak miłość ponownie zapuka do jej drzwi przez „Claudio” (Juan Diego), prawnika, który będzie ją chronić i opiekować się nią.

Temat przewodni telenoweli zatytułowany „Diseñando tu amor / Miłość na zamówienie” jest również interpretowany przez Galę, poza tym, że jest aktorką, jest piosenkarką, a w rzeczywistości ten projekt jest jej pierwszą główną rolą. „Jestem bardzo wdzięczna Pedro za wiarę we mnie, a także mojej matce, zawdzięczam to jej, dedykuję jej wszystko, co robię” – powiedziała aktorka.

Ze swojej strony producent przyznał, że ten melodramat stawia na klasyczny format telenoweli. „Ta historia spełniła wszystkie wymagania, których szukaliśmy na godzinę 16:30. Jest to tradycyjna fabuła, która bardzo promuje wartości rodzinne, ma romans i wielkich złoczyńców. Nasze dwie wiodące pary będą musiały stawić czoła wielu przeszkodom, aby dostać się tam, gdzie wszyscy chcemy. Ta powieść bardzo pięknie mówi o miłości i relacjach międzyludzkich, musimy nauczyć się kochać siebie, ponieważ kiedy kochasz siebie, możesz kochać innych. Pedro zauważył również, że w obsadzie jest wiele młodych twarzy, które mocno się wybijają.

Sprawdź także  Fuego ardiente: jeden z braci Speitzer dołącza do historii, który?

W „Vencer el desamor” Juan Diego był antagonistą, a teraz w „Diseñando tu amor” zajmuje zupełnie inną rolę łamacza serc. „Tym razem postać „Claudio” była dla mnie łatwa, ponieważ jest bardzo dobrze narysowana, mamy niesamowitych reżyserów”.

Tymczasem Ana Belena, która po raz pierwszy pracuje w Televisie, przyznaje, że jest na świetnym etapie swojego życia, ponieważ łączy bycie matką z zawodem, co nie było łatwe, ale bardzo jej się to podoba. 

Wreszcie, znane aktorki, Norma Herrera i María Sorté, uznały, że grają silne kobiety, gdzie bycie samotnym nie oznacza porażki, wręcz przeciwnie, swoim przykładem wzmacniają inne kobiety, które przeżyją podobne okoliczności jak ich bohaterki.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź