Kolejna współpraca Karol G i Anuel AA?


Ich czwarty duet po  Culpables, Secreto i Dices que te vas


„500 tysięcy komentarzy i to robimy” – napisała Karol G na swoim oficjalnym profilu na Instagramie kilka dni temu. W ten sposób oddała w ręce swoich fanów możliwą premierę nowej współpracy z Anuelem AA , czwartą po Culpables , Secreto i Dices que te vas .

48 godzin później jej fani zareagowali i przy 507 000 komentarzy (i prawie 8 milionach wyświetleń) cel wyznaczony przez solistkę został przekroczony, więc będziemy mieli nowy duet dla pary .

Karol G i Anuel AA wykorzystali kwarantannę do stworzenia nowej piosenki, której 30 sekund już jest w sieciach społecznościowych. „Zrobiliśmy to, poddając się kwarantannie tutaj w domu” – napisała Karol G na wideo z tarasu domu, który oboje dzielą w Miami.Artyści ostali zmuszeni kilka dni temu do odwołania kilku koncertów, które przygotowali w nadchodzących terminach, ale wiedzieli, jak wykorzystać ten czas, aby ofiarować prezent wszystkim swoim fanom. Teraz czas oczekiwania na całości.

Trzecim gościem w filmie jest najnowszy członek rodziny, szczeniak buldoga o imieniu Goku, którego Karol G i Anuel AA przedstawili za pośrednictwem Tik Tok kilka dni temu.

Mamy nadzieję, że ta piosenka stanie się nową Tusą Karol G. podbijając listy na całym świecie. 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *