Zdjęcie Chenoa ze studia, na które wielu czekało i kilka wskazówek


Chenoa obchodzi 20. rocznicę swojego muzycznego debiutu w akademii Operación Triunfo . I zrobi to stylowo i z uśmiechem od ucha do ucha 


Przynajmniej taki jest obraz, który opublikowała za pośrednictwem swoich profili w sieciach społecznościowych. Zdjęcie w studio, które mogliśmy zobaczyć i dzięki któremu mogliśmy mieć nowe wskazówki na temat jej kolejnych piosenek.

„Kontynuujemy przeglądanie nowych piosenek … panie mają dużo charakteru hahahaha. Dobrze, że Kapitan Alfonso Samos wie, jak nimi kierować. Całusy … # pocoapoco @aliasmusicmanagement ❤” napisała artystka na swoim oficjalnym koncie.

A obok niej na pulpicie lista nazwisk, które każdemu z was przyniosą wiele wspomnień. Nie chodzi o tytuły piosenek, ale o nazwy przedmiotów: historia, geografia, muzyka, chemia, matematyka… A może naprawdę chodzi o nazwy piosenek?

Dwie dekady po tym, jak należała do pokolenia hiszpańskich solistów, którzy zmienili scenę muzyczną i których kariery są dziś bardziej aktualne niż kiedykolwiek, solistka rozpoczęła już pracę nad swoim nowym projektem płytowym. Pracuje nad ósmym albumem studyjnym.„Cóż, zaczęliśmy powoli od rodzących się piosenek… Powoli i z uczuciem. Dziękuję więc Alfonso Samosowi za tyle lat, za to, że zawsze tak dobrze mnie rozumiał, za to, że krok po kroku prowadził mnie z cierpliwością” – napisała artystka w swojej publikacja.

Oczekujemy na trochę nowości tak samo jak ona, po kilku miesiącach strasznych dla niej wiadomości od czasu pandemii, opóźnienia w jej ślubie czy tragicznej śmierci jej kolegi z OT, Álexa Casademunta. Minęło 5 lat od ostatniej produkcji płytowej i pomimo tego, że wydawała piosenki i kolaboracje, jej fani również z niecierpliwością czekali na ten album.

W tej chwili nieznany jest tytuł, data wydania lub lista piosenek. Chenoa planuje powrócić do życia 22 maja koncertem

Udostępnij
Sprawdź także  Sebastián Yatra

Zostaw odpowiedź