Café con aroma de mujer: Obejrzyj zwiastun nowej wersji


William Levy , Laura Londoño i Carmen Villalobos tworzą wiodący trójkąt tej długo oczekiwanej telenoweli, która wkrótce będzie miała premierę Telemundo


Produkcja udostępniła oficjalny zwiastun, na którym wyróżniają się takie postacie jak William Levy, Laura Londoño i Carmen Villalobos.  

Udostępnione zdjęcia pokazują, jak będzie wyglądało pierwsze spotkanie Gavioty i Sebastiána oraz ich walka o bycie razem. Podobnie pokazuje realia współczesnej, technologicznej i konkurencyjnej kolumbijskiej plantacji kawy w branży kawowej. 

Pamiętajmy, że Café con aroma de mujer opowiada historię Gavioty, pięknej zbieraczki kawy, która co roku odwiedza farmę Casablanki ze swoją matką, aby zbierać plony. Śmierć właściciela tych urodzajnych ziem doprowadzi ją do spotkania z jego synem Sebastiánem.

Narodzi się między nimi niepohamowana, rozdzierająca serce i namiętna miłość, ale będą musieli walczyć, aby być razem.W nowej wersji kolumbijskiego klasyka bohaterami są William Levy i Laura Londoño. 

Ze swojej strony Carmen Villalobos zadebiutuje na ekranach Telemundo i RCN jako antagonistka.W poprzednich tygodniach Kolumbijka powtarzała, że ten projekt stanowi wielkie wyzwanie zawodowe i to zaszczyt być jego częścią. 

„Robiłam dotąd nagrania związane z narkotykami i powiedziałam: „Jak wspaniale jest móc odkrywać inny gatunek serialu ”. I cóż, temat antagonistyczny bardzo mnie poruszył, bo jak miło nie być tym dobrym, ale tym, który sprawia, że ​​ludzie cierpią. Chociaż uważaj, to bardzo prawdziwy czarny charakter, bardzo ludzki ”- powiedziała w wywiadzie dla People en Espanol.

Udostępnij
Sprawdź także  Zgodnie z pewną teorią, Celina mogłaby pojawić się w nowej wersji 'Rebelde'?

Zostaw odpowiedź