Zabierają do Nowego Jorku 'Café con aroma de mujer'


Carmen Villalobos , William Levy i Laura Londoño nagrywają sceny z tej długo oczekiwanej telenoweli w słynnym mieście


Od spektakularnych naturalnych krajobrazów kolumbijskiego regionu kawowego po imponujące drapacze chmur Nowego Jorku. Nowa wersja kolumbijskiej telenoweli Café con aroma de mujer przeniosła się na kilka dni na ulice słynnego amerykańskiego miasta.

Wiodący trójkąt historii, w skład którego wchodzą Carmen VillalobosWilliam Levy i Laura Londoño nie przestali udostępniać zdjęć z pobytu w Nowym Jorku za pośrednictwem sieci społecznościowych.

„Tutaj nagrywamy bardzo ważną część historii Café con aroma de mujer ” – powiedział Londoño, która ożywia bohaterkę melodramatu, postać, którą ponad 20 lat temu zagrała kolumbijka Margarita Rosa de Francisco. Choć uwielbia miasto, Villalobos przyznał, że zimno o tej porze roku nie jest ich najlepszym sprzymierzeńcem podczas nagrań.

„Bardzo, bardzo mi się to podoba, tylko ta zimna istota na zewnątrz jest… O Boże!”, Przyznał ze śmiechem poprzez nagranie, które udostępnił w tę środę na InstagramieAktorka, która gra antagonistkę z opowieści, wyznała, że ​​tęskni za swoim partnerem, aktorem Sebastiánem Caicedo, kiedy teraz kręci w jego ulubionym mieście.

„[Tęsknię za nim] za bardzo, zwłaszcza że jest to ulubione miasto Sebasa, więc za każdym razem, gdy wychodzę i widzę coś, wszystko mi o nim przypomina. Zawsze do niego piszę:„ Kochanie, pokochasz to i to ”. Tak, tak, naprawdę tego potrzebuję ”- powiedziała kolumbijska aktorka.

Zapytana o datę premiery telenoweli ujawniła, że wciąż nie zna tych informacji.

„Nadal nie wiemy, nadal nie mamy pojęcia, nie powiedzieli nam nic o dacie premiery, więc nie znamy jeszcze daty” – powiedziała. „Rozumiem, że najpierw będzie miał swoją premierę w Kolumbii na kanale RCN, a potem będzie miał premierę tutaj, w Stanach Zjednoczonych, w Telemundo”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *