Poznaj obsadę 'Perfil falso’, nowej kolumbijskiej serii Netflix


 to tytuł nowego kolumbijskiego serialu, którego premiera odbędzie się w najbliższych miesiącach na


Produkcja skoncentruje swoją fabułę na oszustwach i niebezpieczeństwach stojących za światem randek internetowych. 

Choć data premiery na platformie streamingowej wciąż nie jest znana, spodziewane jest, że ujrzy światło dzienne w drugiej połowie 2021 roku. 

Dowiedz się, kim są bohaterowie , nowej serii  

Ana Lucia Dominguez 

Po jej nienagannej roli Sofii w przebojowym serialu  Kto zabił Sarę?, Domínguez wraca na ekrany Netflix z fałszywym profilem. 

Jest znaną kolumbijską aktorką z dużym doświadczeniem w świecie aktorskim. Jej kariera rozpoczęła się, gdy miała zaledwie 15 lat będąc bohaterką serialu Hermosa niña. Pojawiła się też w takich produkcjach jak Gata salvaje, Pasión de gavilanes / Gorzka zemsta, Perro amor / Pieska miłość, Las bandidas, La traicionera czy Señora Acero

Jego najnowsze dzieło telewizyjne obejmuje Betty en NY z Telemundo i Médicos, línea de vida  Televisy, gdzie grał dr Arturo Molinę. 

 

Po wystąpieniu w serialu El dragón: el regreso de un guerrero / El dragón: Powrót wojownika z Sebastiánem Rulli, piękna aktorka weźmie udział w tej kolumbijskiej produkcji. 

Podróżując po błyskotliwej karierze Notni, należy przypomnieć, że jej pierwsza praca nadeszła dzięki młodocianej fabule Código postal wyprodukowanej przez José Alberto Castro. Po debiucie brała udział w różnych telenowelach, m.in. Mar de amor, Amorcito corazón i Qué bonito amor. 

 

Obsada Fake Profile, nowej kolumbijskiej serii Netflix

Kolumbijski aktor odszedł z telewizji po swoim występie w Sin senos si hay paraíso w 2017 roku, ale teraz powraca w nowym serialu Netflix. 

Ruben Cortada 

Przystojny Kubańczyk znany jest z pracy nad serialami takimi jak Bandolera, El tiempo entre costuras, Lo que escondían sus ojos i Ella es tu padre.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź