Telemundo ya promociona el estreno de 'Café con aroma de mujer'


William Levy i Laura Londoño są protagonistami tej długo oczekiwanej telenoweli, która oznacza debiut antagonistyczny Carmen Villalobos


Café con aroma de mujer zbliża się do Telemundo. Wczoraj wieczorem hiszpańskojęzyczna sieć zaczęła promować kolejną premierę tej nowej wersji udanej kolumbijskiej telenoweli, którą prowadzili ponad dwie dekady temu Margarita Rosa de Francisco i Guy Ecker .

W trwającym nie więcej niż 30 sekund filmie Telemundo ogłosił, że wkrótce pojawi się ta seria, w której wystąpią William LevyLaura Londoño, w dodatku z antagonistycznym udziałem kolumbijskiej aktorki, Carmen Villalobos.

„Historia, która urzekła Amerykę Łacińską, powraca w nowej odsłonie z gwiazdami: Williamem Levy po powrocie do Telemundo, z Laurą Londoño w roli Gavioty, oraz z aktorką Carmen Villalobos. Café con aroma de mujer wkrótce w Telemundo” – mówi głos, który towarzyszy tym pierwszym obrazom oczekiwanego melodramatu.Nowa wersja Café con aroma de mujer zaczęła być nagrywana w ostatnim kwartale ubiegłego roku w Kolumbii w ramach produkcji RCN Televisión, sieci, która wkrótce będzie również odpowiedzialna za nadawanie melodramatu w swoim kraju pochodzenia.

„To projekt z dużą dozą kolumbijskiego smaku, cieszę się, że mogę być jego częścią, co jest nie tylko dobrze znaną historią w Kolumbii, ale także świetnym odniesieniem w telewizji na całym świecie” – powiedział Levy kilka miesięcy temu w okazji rozpoczęcia nagrań telenoweli.Bardzo podekscytowana tym, że może być częścią tej historii, jest Villalobos, która w wywiadzie dla People en Espanol zapewniła,że cieszy się każdą chwilą projektu.

„Czułam się absolutnie szczęśliwa, wypełniona, szczęśliwa, z milionem myśli, jak wtedy, gdy wyruszasz w nową przygodę, wdzięczna, że mogłam podziwiać piękno krajobrazów naszego Regionu Kawowego, które są tak spektakularne. wspaniałe dni, w których mieliśmy najlepszą atmosferę dla tego wspaniałego projektu” – powiedziała.

Telemundo nie ujawniło jeszcze daty premiery telenoweli.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *