Pierwsze zdjęcia nowej wersji 'Café con aroma de mujer’


Laura Londoño i William Levy występują w tej długo oczekiwanej historii, która była nagrywana przez kilka miesięcy w Kolumbii z antagonistycznym występem Carmen Villalobos. Melodramat będzie miał swoją premierę wkrótce na Telemundo w czasie największej oglądalności. Spójrz na zdjęcia!


Gaviota

Kolumbijska aktorka Laura Londoño gra piękną zbieraczkę kawy, która zakochuje się w synu właściciela farmy. Postać ta ponad 20 lat temu wyrzuciła Margaritę Rosę de Francisco do sławy .

Seksowny przystojniak

Tym nieodpartym uśmiechem William Levy obiecuje oczarować publiczność wcielając się w postać Sebastiána Vallejo. Jest to długo oczekiwany powrót do melodramatów po ponad 7 latach nieobecności.

Dwie piękności

Carmen Villalobos i Mabel Moreno , czyli Lucía i Lucrecia, nie pozostawiają nikogo obojętnym na wybuchową przyjaźń. 

Pojedynek

W prawdziwym życiu doskonale się dogadują, ale w serii Laura Londoño i Carmen Villalobos muszą rywalizować o miłość Williama Levy’ego . 

Matka i córka

Pomiędzy sceną a sceną zawsze jest czas na zrobienie zdjęcia, a nawet więcej, jeśli lokalizacja jest tak spektakularna jak Eje Cafetero, gdzie rozgrywa się ta wielka historia miłosna.  

Rywale czy przyjaciele?

Chociaż w tej historii ich bohaterowie będą raczej się walczyć, w prawdziwym życiu między Levym  i Diego Cadavidem panuje dobra atmosfera .

Sprawdź także  Zobacz, jak bardzo zmienił się „Santos”, zbuntowany chłopak z „Rebelde” 17 lat po premierze telenoweli

Pyszne!

W historii, która rozgrywa się na plantacjach kawy w Kolumbijskim Regionie Kawowym, nie może zabraknąć w obsadzie dobrej kawy podczas nagrań.

Piękna para

Opinia publiczna spodziewa się znaleźć świetną chemię w tej pięknej, wiodącej parze złożonej z Londoño i Levy, wszystko wskazuje na to, że tak się stanie. 

Czysty ogień!

Obojętny nie pozostaje widok na tę drugą parę, którątworzy Levy, z antagonistką telenoweli, Villalobos, co już zostało pochwalone w sieciach społecznościowych.

Pozostałe

Udostępnij

Zostaw odpowiedź