Livia Brito i José Ron powtórzy się jako wiodąca para w „La desalmada”?


To byłaby druga produkcja, którą wspólnie prowadzą


Ponad sześć lat po tym, jak wystąpili razem w udanej telenoweli Muchacha italiana viene a casarse / Włoska narzeczona (2014), aktorzy Livia Brito i José Ron przygotowują się do przeżycia nowej historii miłosnej jako główna para w La desalmada, kolejnym gwiazdorskim melodramacie Televisy w ramach produkcji José Alberto Castro.

Chociaż „El Güero” nie ogłosił jeszcze obsady wybranej do tego remake’u kolumbijskiego dramatu telewizyjnego La dama de Troya (2008), wybrane gwiazdy stopniowo ujawniają szczegóły telenoweli, która rozpocznie się w Meksyku w najbliższych tygodniach.

Wśród nich jest ukochany aktor Eduardo Santamarina , który położył kres spekulacjom, odkrywając, że kubanka i mężczyzna z Guadalajary będą prowadzić ten projekt.

„ (Bohaterami są Livia Brito) i Pepe Ron ”, ujawnił podczas niedawnego spotkania z dziennikarzami z różnych mediów.Będzie to druga produkcja, w której duet podzieli się ekranem po wspólnej pracy przy wspomnianej produkcji Pedro Damiána, która wywołała silne plotki o romansie między artystami dzięki wspaniałej chemii jaką mieli.Z drugiej strony w rozmowie z dziennikarzami Santamarina zapowiedział, że szczegóły dotyczące „kostiumów, projektu obrazu, wszystkiego, co trzeba zrobić przed wejściem do nagrywania” tego oczekiwanego melodramatu, są już finalizowane, gdzie zinterpretuje tylko i wyłącznie przerażającego złoczyńcę.

„Zaczynam piękną telenowelę z José Alberto Castro, powtarzam z nim pracę jeszcze raz i jestem bardzo szczęśliwy, bardzo szczęśliwy. Jestem antagonistą tej historii. ” – oświadczył Meksykanin, który pracował razem z Castro przy Rubí (2004).

Podobnie mąż Mayrína Villanuevy skomentował, że na razie nie może jeszcze wiele powiedzieć o bohaterach La desalmada ze względu na program pracy. „Tego było bardzo mało, bo na dodatek kierowali do nas wezwania w zawieszeniu, praktycznie nie byłem z nimi tak długo ” – wyznał.


JOSÉ RON I LIVIA BRITO W  LA DESALMADA

Krótko po wypowiedziach Santamariny, 34-letni aktorka i 39-letni aktor bardzo szczęśliwi pokazali w sieciach społecznościowych wygląd , jaki będą mieć, gdy wcielą się w swoje postacie w ich nowym projekcie, w oryginalnej wersji grali ich kolumbijscy aktorzy: Cristinę Umañę i Andrés Juana .

LA DESALMADA przedstawia powrót Brito do telenowel po roku z dala od małego ekranu po kłótni, w której wystąpiła z paparazzi w lipcu ubiegłego roku na plażach Riviera Maya. Również José Ron, uważanego za „Króla Midasa” telenowel Televisy, spędził czas z dala od forów telewizyjnych, aby skupić się na muzyce.

Tym samym oznacza powrót do stacji telewizyjnej San Ángel Santamarina i Marjorie de Sousa , która w ostatnich dniach potwierdziła swój udział jako jeden z antagonistów spisku.

Premiera historii planowana jest na drugą połowę 2021 roku. Ostateczna obsada ma zostać oficjalnie ogłoszona w najbliższych dniach.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *