Queen of the South zbliża się do ostatecznej daty premiery sezonu!


Premiera piątego sezonu Queen of the South będzie miała miejsce 7 kwietnia na kanale USA Network. 4 sezony są dostępne na Netflix


Nowa odsłona ma 10 odcinków. Dailyn Rodríguez, Ben Lobato i David Friendly, którzy pojawiają się jako producenci, byli bardzo zadowoleni z wykonanej pracy. 

„Nie mogliśmy być bardziej dumni z całej naszej obsady i ekipy, która dołączyła do nas przy tym wspaniałym projekcie. Królowa Południa rozpoczęła zdjęcia w Mexico City, zabrała nas do odległych miejsc, takich jak Malta w Kolumbii, a ostatecznie wylądowała w Nowym Orleanie ”, opisują w oświadczeniu. 

W ten sam sposób zapewniają, że piąty i ostatni sezon obfituje w wiele akcji. 

„Ten serial przełamał granice gatunkowe i jesteśmy wdzięczni za możliwość współpracy z tym niesamowitym zespołem twórców” – komentują.  

Należy zauważyć, że serial jest oparty na bestsellerowej powieści świata La reina del sur, której autorem jest Arturo Pérez-Reverte.

Aktorka Alice Braga gra Teresę Mendozę, kobietę zmuszoną do ucieczki z meksykańskiego kartelu i szukania schronienia w Stanach Zjednoczonych. 

Obecnie Queen of the South zajmuje pierwsze miejsce wśród oryginalnych seriali USA Network, między 18-49 a 25-54 rokiem życia. W Polsce możemy oglądać serial na Netflix, gdzie znajdują się wszystkie cztery sezony, więc możliwe, że wkrótce pojawi się i ostatni sezon.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *