Zobacz, jak Livia Brito wyglądać będzie w 'La desalmada'


Livia Brito wyróżnia się jako bohaterka telenoweli La desalmada wyprodukowanej przez José Alberto Castro


Piękna Kubanka potwierdziła swój występ w dramacie kilka tygodni temu w programie Hoy.

Choć produkcja nie ogłosiła oficjalnie obsady, wszystko wskazuje na to, że to jest fakt.

Niedawno aktorka pokazała na swoim koncie na Instagramie, jak będzie wyglądać w La desalmadaBrito przesłał film, w którym pojawia się w brązowym kapeluszu, koszuli z rękawem 3/4, dżinsowych spodniach, falowanych włosach i bardzo naturalnym makijażu. 

Oprócz tego klipu opublikowała inny, w którym występuje z aktorem José Ronem, który najwyraźniej zagra męską główną rolą. 

Jeśli ta wiadomość się potwierdzi, nie będzie to pierwsza telenowela, w której razem zagrają. W 2014 roku nagrali Muchacha italiana viene a casarse – Włoska narzeczona.

Podobnie należy zauważyć, że projekt ten oznacza powrót Brito do telenowel po skandalu, który wstrząsnął jej karierą w zeszłym roku, kiedy fotograf oskarżył ją o uderzenie go podczas próby zrobienia jej kilku zdjęć w Cancun w Meksyku.O co chodzi w La desalmada

Ta propozycja jest nową wersją kolumbijskiego hitu La dama de troya nadawanego przez Canal RCN.

Historia kręci się wokół Cristiny Umany, llanery, która szuka zemsty za zabójstwo swojego męża i gwałt, którego była ofiarą w dniu ślubu. Ale w poszukiwaniu zemsty spotyka Sebastiana, syna właściciela ziemskiego, który był jej katem.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *