Czy nowy album Alvaro Solera to 3.0?


Sesja zdjęciowa i montaż wideoklipu… nowy projekt w toku!


Wydaje się, że Álvaro Soler wkrótce rozpocznie swój nowy projekt muzyczny. Sądząc po tym, co opublikował w swoich sieciach społecznościowych, 3.0 może być tytułem jego nowego albumu studyjnego.

Muzyk zamieścił na swoim oficjalnym profilu na Instagramie zdjęcia ze swojej sesji zdjęciowej, a także montażu zbliżającego się klipu wideo. Wszystko wskazuje na to, że jego nowa przygoda z nagraniami już się rozpoczęła.

„3.0 Dziękuję wszystkim za wasze pełne miłości wiadomości! W oddali czuję się bardzo przytulony! 🙌🏼 Dziękuję wszystkim za niesamowite życzenia urodzinowe 🍰 Zjadłem dużo ciasta i zajmie trochę czasu, zanim będę mógł odpowiedzieć 🥳 GRAZIEEEEE @yulllius” obok zdjęcia przed zielonym tłem. „Edycja nowego wideo… 🤪🥳 Mam gorzej niż z TFG 🤦🏽‍♂️🤣” – zakończył kilka dni później przed ekranem komputera.

Jeśli tytuł zostanie potwierdzony, 3.0 stałby się trzecim studyjnym albumem Sant Cugat del Vallés (Barcelona) po Eterno Agosto i Mar de Colores . Po podbiciu nas przez hity El mismo sol, Sofía, Yo contigo, tú conmigo (razem z Moratem) i La cintura, już nie możemy się doczekać jego nowych kompozycji.Solista ma już 13 piosenek, które będą częścią jego nowego albumu. Muzyk pracował nad około trzydziestoma utworami, które tworzył przez cały rok 2020: „Około 30 piosenek skomponowanych na następny album… Tylko 13 będzie jego częścią”.

Udostępnij
Sprawdź także  Ten film z Karol G z Aventurą pokazuje, że marzenia się spełniają

Zostaw odpowiedź