Angelique Boyer i Sebastián Rulli, o krok od zagrania w telenoweli 'Vencer el pasado'?


„Wiem, że to świetna historia i bardzo dobra” – powiedziała aktorka podczas niedawnego spotkania z mediami w Meksyku


Kilka tygodni temu Gaby Rivero, niezapomniana ciocia Carlota z udanej telenoweli Lo que la vida me robóZa głosem serca , zaskoczyła wielu, przekazując w transmisji na żywo na Instagramie, że w tym roku powraca do melodramatów z Angelique Boyer i Sebastiánem Rulli.

„W tym roku ponownie nakręcimy razem telenowelę. To bardzo interesująca powieść z laboratorium genetycznego, w którym dzieje się wiele rzeczy, a ona i Sebastián Rulli też tam będą” – powiedziała meksykańska aktorka, mimo że Televisa nie potwierdziła wiadomości.

Ale na tym sprawa się nie skończyła. Gaby podała również szczegóły telenoweli, podkreślając, że jest to ostatnia historia udanej trylogii „Vencer” producentki Rosy Ocampo.

„Jest to część trylogii tej telenoweli. Pierwsza nosi tytuł Vencer el miedoVencer el desamor, a teraz to Vencer el Pasado. Bohaterkami są kobiety, które zostały w jakiś sposób wykorzystane, kobiety, które zostały w jakiś sposób wykorzystane i stawiają czoła temu, a jest to bardzo interesujące” – wyszczególniła.

Ale czy to prawda, że ​​Angelique i Sebastián znowu poprowadzą razem melodramat?Zapytana o to podczas niedawnego spotkania z mediami w Meksyku aktorka francuskiego pochodzenia nie potwierdziła wiadomości, ale też nie zaprzeczyła.

„Jeszcze nie wiemy, widzimy jednak, co wydarzy się w tym roku i wiem, że to wspaniała historia, bardzo dobra” – odpowiedziała Angelique.

Jeśli główna rola obu aktorów zostanie potwierdzona w tej historii, to byłby to czwarty raz, kiedy Boyer i Rulli byliby parą w serii, ponieważ współpracowali razem już w trzech telenowelach.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *