nicky jam fot. Instagram

Nowy album Nicky Jam?


świętuje wraz ze swoimi fanami jedną z najbardziej oczekiwanych wiadomości


Książę reggaeton powrócił. Nicky Jam przedstawia coś, co może być jedną z najbardziej oczekiwanych wiadomości dla jego fanów. Wydanie jego siódmego albumu studyjnego jest już rzeczywistością.

Bostończyk z portorykańskim i dominikańskim pochodzeniem ogłosił publikację swojego następnego albumu  Íntimo , który już wzbudził duże oczekiwania w sieciach społecznościowych. To on przekazał informacje za pośrednictwem Instagrama, na którym przedstawia okładkę tego wspaniałego projektu.

Porozmawiajmy o okładce. W niej Nicky odzwierciedla prawdziwe znaczenie tytułu albumu. Opierając się o ścianie ze słowami „Intymny” i „” narysowanymi jak graffiti, nasz bohater ucieka przed tłumem ludzi, w tym fotografów, którzy gonią go. Tytuł, który, nawiasem mówiąc, pokrywa się z tytułem trasy, z którą obecnie podróżuje po świecie.Ta koncepcja intymności wydaje się, że będzie również powiązana z jego listą utworów , która jeszcze nie posunęła się zbytnio do przodu, ale sugeruje, że stworzą ją utwory, na które wpłynęły jej najbardziej intymne chwile i różne etapy jego życia. Bardziej osobisty wygląd.

Niektóre utwory, których można będzie słuchać od 1 listopada . Jeśli byłeś w stanie poczekać rok po publikacji Fénix w styczniu 2017 r., Ten miesiąc stanie się sekundą.

Co ciekawe, siedem dni później Nicky wystąpi na scenie Centrum WiZink w Madrycie podczas LOS40 Music Awards 2019 .

Zaczął od  Distinto a Los Demás  , kontynuował  Haciendo Escante, Salón de la Fama, Vida Escante, The Black Carpet i Fénix,  , a teraz pojawia się w Íntimo . Jakie hity zaskoczą nas w nowym albumie studyjnym? 

zagrał w Polsce 4.10.2019 na Ergo Arena Gdańsk!

Udostępnij

Zostaw odpowiedź