Alvaro Soler i jego trzeci album… możliwy tytuł


Jaki tytuł?


Podczas kwarantanny mogliśmy zobaczyć Álvaro Solera ze swoją partnerką Sofíą Ellar pracującymi nad materiałem muzycznym. Jednym z pierwszych rezultatów było Barrer a casa autorstwa solisty.

Za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych sam był odpowiedzialny za pozostawienie wskazówek dotyczących nowego projektu muzycznego, który rozwijał się stopniowo i wydaje się, że zostanie wydany wraz z „nową normalnością”.

Jeśli stanie się wszystko rzeczywistością w najbliższej przyszłości, będziemy mieć trzeci album Álvaro Solera w ciągu ostatnich 5 lat po Eterno Agosto (2015) i Mar de Colores (2018). Jak potwierdził sam muzyk, ten nowy album trwa już od jakiegoś czasu i stopniowo nabiera kształtu. Pracuje nad nim od wielu miesięcy doskonaląc się w obsłudze omnichordu.

Nie wiemy, kiedy będziemy mogli cieszyć się tym, ponieważ na razie artysta nie podał żadnej wskazówki za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Instagramie. Chociaż tytuł ujawnił już chyba sam autor: „A czy nowy album nazywa się Flamingo ? 🦩”.


View this post on Instagram

Y si el nuevo álbum se llama Flamingo? 🦩

A post shared by Alvaro Soler (@alvarosolermusic) on


Po hitach takich jak El mismo sol, Agosto, Sofía, Yo contigo tú conmigo (zMorat), La cintura o Loca, już nie możemy się doczekać jego nowych kompozycji. Wciąż próbuje melodii swoim omnichordem w poszukiwaniu tej, która na zawsze zapadnie nam do głowy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *