Blas Canto prezentuje 'Memoria' i 'Voy a quedarme' swoje dwie propozycje na Eurowizję 2021


Piosenkarz przedstawił kilka szczegółów na temat dwóch piosenek, które można usłyszeć w całości w następną środę, 10 lutego


W najbliższą środę, 10 lutego, fani Eurowizji będą mogli wysłuchać dwóch propozycji, które Blas Cantó przygotował do przedstawienia na Eurowizji. Młody artysta, który nie mógł uczestniczyć w ostatniej edycji z Universo, pozostawi w rękach publiczności wybór piosenki, z którą będzie reprezentował Hiszpanię na słynnym festiwalu 22 maja w Rotterdamie.

W ten sposób Blas opublikował tytuły i okładki dwóch piosenek : Memoria y Voy a quedarmeTo, jak potwierdził artysta, chwytliwy utwór i potężna ballada, która może rozkochać europejską publiczność.

Od premiery piosenek w najbliższą środę widzowie będą mogli oddać głos na swojego faworyta do reprezentowania Hiszpanii podczas 65. edycji Festiwalu. Będą mogli to zrobić za pośrednictwem strony internetowej TVE, oficjalnej aplikacji Eurovision TVE, telefonicznie lub SMS-em.

Blas zaprezentuje dwa utwory na gali selekcji Destino Eurovisión, która zostanie wkrótce wyemitowana w La 1 (chociaż data nie została jeszcze ogłoszona). Podczas tej samej gali TVE ogłosi wygraną piosenkę.Artysta udostępnił również okładki dwóch singli na swoich portalach społecznościowych. Ponadto mówił o dwóch sprawach dotyczących RTVE.

Blas opisuje Memorię jako piosenkę „z dużą mocą”, która sprawia, że ​​„wstajesz z krzesła”: „To bardzo staranna produkcja, z dużą ilością perkusji, z bardzo potężnym zestawem głosów”.

Piosenka, która została skomponowana wspólnie ze Stevem Daily, Oliverem Somem i Leroyem Sánchezem, ma na celu przekazanie europejskiej publiczności dobrych wibracji i optymizmu. Oczywiście, nie zapominając o czynniku emocjonalnym: „Teksty mówią o tym, co chciałbyś wyrzucić z głowy, ale wiesz, że nigdy nie będziesz w stanie. Ponieważ to sprawia, że ​​pamiętasz, że jesteś dzisiaj wersją siebie, i jest sposobem na zarządzanie emocjami ”.

Z drugiej strony mamy zaś Voy a quedarme, a to ballada pełna mocy.  „Nie wiem, jak to zdefiniować. To niesamowita, pełna emocji piosenka – powiedział Blas.

Piosenkarka zapewnił, że ​​ta piosenka byłaby idealna na rozpoczęcie a cappella, aby publiczność mogła posłuchać nawet „najmniejszego oddechu”. Voy a quedarme, to jego produkcja stworzona wspólnie z Leroyem Sánchezem, Danielem Ortegą i Danem Hammondem. Ten ostatni odpowiada za Universe, jego propozycję na Eurowizję 2020.

Będziemy musieli poczekać do środy, aby usłyszeć te dwie piosenki i kilka dni, aby dowiedzieć się, która z nich będzie nas reprezentować na Eurowizji.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *