Blas Cantó pojedzie na Eurowizję z piosenką „Voy a quedarme”


Widzowie wybrali piosenkę, której artysta będzie bronił na festiwalu


Hiszpania ma już piosenkę na 65. edycję Konkursu Piosenki Eurowizji. Widzowie zdecydowali poprzez 58% głosów, że 22 maja  Blas Cantó będzie występował na scenie w Rotterdamie z piosenką, Voy a quedarme , balladą kandydata w preselekcji konkursu.

W sobotę TVE transmitowało na żywo specjalną galę, na której artysta wykonał bezpośrednio dwa utwory: szybsza Memorię i balladę , Voy a quedarme. W końcu zdecydowano na tą drugą.

Voy a quedarme, napisana przez samego Blasa Cantó z Leroyem Sánchezem, Danielem Ortegą „Dangelo” i Danem Hammondem, to ekscytująca i nowoczesna ballada, która zachowuje wpływy wielkich ballad klasycznych, w której Blas gra wszystkimi swoimi rejestrami wokalnymi.

Prezentacja „Voy a quedarme”

Aby zaprezentować temat, na gali prowadzonej przez Tony’ego Aguilara i Julię Varela w La 1 de Televisión Española, Blas Cantó i jego zespół zdecydowali się na początku na mroczną inscenizację, również naznaczoną pierwszymi wersami a cappella.Stopniowo światło przedostawało się na scenę, tworząc efekt dymu i światła, któremu towarzyszyły pomarańczowe efekty na ziemi oraz duży księżyc, który pojawił się, aby towarzyszyć najbardziej intymnemu utworowi piosenkarza.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *