Vencer el pasado: poznaj obsadę nowej telenoweli Rosy Ocampo


Potwierdzeni zostali pierwsi aktorzy telenoweli „Vencer el pasadoć” Rosy’ego Ocampo


Na początku stycznia firma produkcyjna poinformowała El Universal, że pracuje nad najnowszą propozycją trylogii Vencer.

Chociaż wtedy nie zdradzono, kto będzie w projekcie, są trzy potwierdzone znajome twarze.

Pierwszą z nich jest Gaby Rivero, zapamiętana z udziału w telenowelach, takich jak El rostro de la venganza, Lo que la vida me robó – Za głosem serca i Carrusel. Dołączą do niej również Sebastián Rulli i Angelique Boyer, która niedawno wystąpiła w Imperio de mentiras

Należy zauważyć, że ta informacja została ujawniona przez Gaby Rivero podczas wywiadu z twórcą cyfrowym Marcosem Michalakiem.

„Z Angelique Boyer znowu razem nakręcimy telenowelę. To bardzo ciekawa seria z laboratorium genetycznego. Ona i Sebastián Rulli też tam będą. To część trylogii powieści, pierwsza nosi tytuł Vencer el miedo, Vencer el desamor a teraz Vencer el pasado”- skomentowała.

„Bohaterkami są kobiety, które mają silną pozycję. Kobiety, które są w jakiś sposób wykorzystywane” – dodała. Fakty o Vencer el pasado

Rosy Ocampo została scharakteryzowana przez poruszanie kwestii społecznych w swoich najnowszych telenowelach i nie jest to wyjątkiem. 

Firma produkcyjna ujawniła na początku roku, że poruszy kwestię aborcji w tej propozycji.

„W Vencer el miedo pokazujemy, jak zapobiegać ciąży, tutaj chcieliśmy pokazać smutną rzeczywistość, jaką jest sprzedaż młodych dziewcząt, nieletnich, starszym mężczyznom. W kolejnych odcinkach zajmiemy się kwestią aborcji”- powiedziała. 

„Są tacy, którzy dyskryminują kobietę, która decyduje się na aborcję, są tacy, którzy ją demonizują i są tacy, którzy postrzegają to jako rozwiązanie lub sposób na wyjście z większego problemu” – dodała.

Udostępnij
Sprawdź także  Jakie telenowele nakręciła Delia Fiallo, „matka telenowel”?

Zostaw odpowiedź