’Vencer el pasado': w końcu odkrywa 4’kę bohaterów


Trzecia odsłona udanej serii Vencer już potwierdziła swoich 4 bohaterów!


’Vencer el pasado' , trzecia część udanej serii Vencer , ma już swoich bohaterów. Podobnie jak w przypadku poprzednich dwóch historii – Vencer el miedo y Vencer el desamor – telenowela wyprodukowana przez Rosy Ocampo dla Televisy po raz kolejny będzie zawierała cztery bohaterki w różnym wieku. Przedstawiamy Ci je!

Ana Paula Martinez

Nastolatka, która zadebiutowała w telenoweli w 2013 roku jako córka Mayrína Villanuevy w melodramacie Mentir para vivir , zagra najmłodszą główną rolę w Vencer el Pasado.

Aktorka, która brała również udział w innych udanych historiach Televisy, takich jak Lo que la vida me robó / Za głosem serca, Antes muerta que Lichita Tenías que ser tú, zagra Dannę.„Jestem bardzo zadowolona ze swojej roli i bardzo wdzięczna wszystkim za tę możliwość” – napisała Ana Paula na swoim profilu na Instagramie, na którym ma 82 tysiące obserwujących.

Arantza Ruiz

Córka słynnego aktora znanego z telenowel, Alejandro Ruiza (Mañana es para siempreEsmeralda), młoda 24-letnia meksykańska aktorka była widziana w różnych seriach Telemundo i Televisy, takich jak Señora AceroLa querida del Centauro i El hotel de los secretas.„Nareszcie mogę Ci przekazać tę wiadomość. Mariluz jest jedną z 4 kobiet, które pokonają przeszłość w nowej historii Vencer el pasado. I nie mogłabym być bardziej szczęśliwa, dumna i wdzięczna za pracę, którą dla Was wykonujemy. Kocham was. ”Arantza podzieliła się podekscytowana na swoim profilu na Instagramie, gdzie ma prawie 100 000 obserwujących.

Erika Buenfil

Mając za sobą ponad cztery dekady udanej kariery artystycznej, meksykańska aktorka zagra Carmen, dojrzałą bohaterkę trzeciej części serii Vencer .„Teraz będę się nazywać Carmen w tej nowej przygodzie. Nie przegap tego” – napisał na Instagramie.

Angelique Boyer

Niezapomniana bohaterka udanych melodramatów, takich jak TeresaAbismo de Pasión / Otchłań namiętności i Lo que la vida me robó / Za głosem serca, uzupełnia czołowy kwartet Vencer el Pasado.„Bardzo się cieszę, że należę do tej produkcji, mogę zrobić dla oryginalną telenowelę, naprawdę doskonałą historię, która ma wiele interesujących tematów, a które są obecnie na porządku dziennym: lincz cyfrowy, inspirowanie biologów i naukowców może uratować świat … ”, aktorka podzieliła się w wywiadzie dla Televisy Espectáculos. „Ta historia jest naprawdę zabawna, a obsada świetna”.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *