’Vencer el pasado’: w końcu odkrywa 4’kę bohaterów


Trzecia odsłona udanej serii Vencer już potwierdziła swoich 4 bohaterów!


’Vencer el pasado’ , trzecia część udanej serii Vencer , ma już swoich bohaterów. Podobnie jak w przypadku poprzednich dwóch historii – Vencer el miedo y Vencer el desamor – telenowela wyprodukowana przez Rosy Ocampo dla Televisy po raz kolejny będzie zawierała cztery bohaterki w różnym wieku. Przedstawiamy Ci je!

Ana Paula Martinez

Nastolatka, która zadebiutowała w telenoweli w 2013 roku jako córka Mayrína Villanuevy w melodramacie Mentir para vivir , zagra najmłodszą główną rolę w Vencer el Pasado.

Aktorka, która brała również udział w innych udanych historiach Televisy, takich jak Lo que la vida me robó / Za głosem serca, Antes muerta que Lichita Tenías que ser tú, zagra Dannę.„Jestem bardzo zadowolona ze swojej roli i bardzo wdzięczna wszystkim za tę możliwość” – napisała Ana Paula na swoim profilu na Instagramie, na którym ma 82 tysiące obserwujących.

Arantza Ruiz

Córka słynnego aktora znanego z telenowel, Alejandro Ruiza (Mañana es para siempreEsmeralda), młoda 24-letnia meksykańska aktorka była widziana w różnych seriach Telemundo i Televisy, takich jak Señora AceroLa querida del Centauro i El hotel de los secretas.„Nareszcie mogę Ci przekazać tę wiadomość. Mariluz jest jedną z 4 kobiet, które pokonają przeszłość w nowej historii Vencer el pasado. I nie mogłabym być bardziej szczęśliwa, dumna i wdzięczna za pracę, którą dla Was wykonujemy. Kocham was. ”Arantza podzieliła się podekscytowana na swoim profilu na Instagramie, gdzie ma prawie 100 000 obserwujących.

Sprawdź także  Rafael Amaya opuszcza odwyk i spędza Boże Narodzenie z rodziną

Erika Buenfil

Mając za sobą ponad cztery dekady udanej kariery artystycznej, meksykańska aktorka zagra Carmen, dojrzałą bohaterkę trzeciej części serii Vencer .„Teraz będę się nazywać Carmen w tej nowej przygodzie. Nie przegap tego” – napisał na Instagramie.

Angelique Boyer

Niezapomniana bohaterka udanych melodramatów, takich jak TeresaAbismo de Pasión / Otchłań namiętności i Lo que la vida me robó / Za głosem serca, uzupełnia czołowy kwartet Vencer el Pasado.„Bardzo się cieszę, że należę do tej produkcji, mogę zrobić dla oryginalną telenowelę, naprawdę doskonałą historię, która ma wiele interesujących tematów, a które są obecnie na porządku dziennym: lincz cyfrowy, inspirowanie biologów i naukowców może uratować świat … ”, aktorka podzieliła się w wywiadzie dla Televisy Espectáculos. „Ta historia jest naprawdę zabawna, a obsada świetna”.


Udostępnij

Zostaw odpowiedź