Amazon Prime Video

Amazon Prime Video stawia na meksykańskie produkcje


potwierdziła plany i dała zielone światłoa dla 15 nowych meksykańskich seriali i pięciu oryginalnych ów


 Amazon Prime ogłosiła, że z Meksyku będzie promować rozwój oryginalnego katalogu, ogłaszając sportowy dokumentalny poświęcony klubowi piłkarskiemu „Chivas”, a także nowe sezony „Pan y Circo” Diego Luny i konkurs humoru „LOL: Last One Laughing” z udziałem Eugenio Derbezem/

W swojej prezentacji globalna usługa przesyłania strumieniowego potwierdziła plany dotyczące 15 nowych seriali oraz pięciu oryginalnych i lokalnych ów rocznie w Meksyku w ciągu najbliższych trzech do pięciu lat.

Ponadto firma poinformowała, że ​​przeznacza ponad 2,65 miliona dolarów darowizn na fundusze COVID-19, aby wesprzeć odbudowę społeczności producentów telewizyjnych, filmowych i teatralnych w Meksyku i innych krajach Ameryki Łacińskiej.

„Od czasu premiery na całym świecie nadal koncentruje się na dostarczaniu klientom lokalnych seriali opartych na najlepszych lokalnych głosach” – powiedziała Jen Salke, która kieruje Studios.

ma jedną z najliczniejszych społeczności twórczych na świecie, kierowaną przez utalentowanych lokalnych scenarzystów, reżyserów, producentów i aktorów z całego kraju. Nie możemy być bardziej podekscytowani, mogąc zaoferować naszym klientom nowe i powracające produkty Amazon Originals, a także przedstawiać te historie publiczności na całym świecie ”.

Co nadchodzi od Amazon Originals

  • Documental sin título de Las Chivas de Guadalajara – Zupełnie nowy dokumentalny o sporcie, który śledzi Club Deportivo Guadalajara, lepiej znany jako „Las Chivas de Guadalajara” wśród fanów w całym Meksyku i na całym świecie. Limitowana podąża za legendarnym klubem piłkarskim i wyzwaniami, przed którymi stanęli w ostatnim sezonie, na który bezpośrednio wpłynęła globalna pandemia COVID-19.
  • Pan y Circo Temporada 2: Nowy sezon docenionej przez krytyków serii Amazon Original, powróci w swoim rzadko spotykanym innowacyjnym formacie: wykorzystując rytuał dzielenia się jedzeniem jako przestrzeni do rozmowy i zbierania różnych punktów widzenia. Rozmowy, moderowane przez meksykańskiego aktora i filmowca Diego Luny, zgromadzą nową grupę polityków, aktywistów i różnych osobowości, aby poruszyć fundamentalne kwestie, które są przedmiotem powszechnego zainteresowania współczesnych społeczeństw.
  • LOL: Last One Laughing Temporada 3 y 4 nagrodzony Emmy konkurs komediowy, prowadzony przez Eugenio Derbeza, powróci na dwa kolejne sezony, przedstawiając mieszankę znanych i obiecujących komików z całego Meksyku, którzy walczą o główną nagrodę w gotówce.

Nowo ogłoszona dołącza do rosnącej listy Amazon Originals dla Meksyku, która obejmuje dziś Como Sobrevivir Soltero, El Juego de Las Llaves, El Candidato – Kandydat, Locas por el Cambio i De Viaje con los Derbez, a także rosnącą listę tytułów streamingowych wyłącznie w , w tym Ana z udziałem Any de la Reguera, biografią Menudo, Súbete a mi Moto i zabawnym De Brutas, Nada.

Każdy nowy oryginalny meksykański serial dołącza do tysięcy programów telewizyjnych, dokumentów i filmów w katalogu Prime Video, w tym wielokrotnie nagradzanych i uznanych przez krytyków seriali Amazon Originals, takich jak The Boys, Upload, The Wilds, Fleabag i The Marvelous Mrs Maisel, a wszystko to w Prime Video.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź