Michelle Renaud i Danilo Carrera ogłaszają rozstanie


Są częścią obsady telenoweli Quererlo todo


Kilka tygodni temu krążyły pogłoski, że były konflikty między Michelle Renaud i Danilo Carrerą, jednak starali się to uciszyć różnymi wiadomościami na swoich portalach społecznościowych, w których mówili, jak bardzo się kochają.

Jednak para, która jest częścią telenoweli Quererlo todo, ogłosiła, że ​​ich związek się skończył. Nna Instagramie oboje ogłosili to na swoich kontach.

„Z całym smutkiem na świecie, ale wiedząc, że nikt nam tego nie odbierze, chcemy Wam powiedzieć, że zdecydowaliśmy się zakończyć nasz piękny związek. Dziś kochamy się bardziej niż kiedykolwiek; wiele się razem nauczyliśmy i dziękujemy Ci za wszystkie przejawy miłości do nas. Nie martw się, że kończy się nasz romantyczny związek, ale nigdy nie skończy nasza przyjaźń i wielkie koleżeństwo, nadal jesteśm Quererlo todo”.Żaden z nich nie podał więcej szczegółów na temat tego, co skłoniło ich do podjęcia tej decyzji.

Para zaprzyjaźniła się podczas nagrań  Hijas de la luna w 2018 roku, gdy Carrera grał w piłkę nożną w Ekwadorze, a Renaud w Meksyku.

W grudniu zeszłego roku media społecznościowe eksplodowały spekulacjami, że ta dwójka zerwała. Obaj postanowili położyć kres plotkom, przekazując czułą wiadomość, w której wyjaśnili, że związek rośnie w siłę.

Udostępnij
Sprawdź także  Buscando a Frida: Telemundo prezentuje ekskluzywny zwiastun, fani są podekscytowani

Zostaw odpowiedź