Miguel Bernardeau dołącza do uniwersum 'Igrzysk śmierci”


Aktor „Elite” po raz kolejny zadziwia nas swoją wszechstronnością w mediach


Miguel Bernardeau jest obecnie jednym z popularnych młodych aktorów. Dzięki swojej roli Guzmána w Elite, mieszkaniec Madrytu stał się jedną z najbardziej poszukiwanych twarzy w hiszpańskim przemyśle audiowizualnym. I nie jesteśmy tym zaskoczeni!

Młody człowiek, który nie przestał pracować w 2020 roku i nakręcił czwarty sezon Elite , ogłosił również, że platforma streamingowa zapisała go do nowej serii, w której pojawi się, robiąc to, co lubi najbardziej: surfing.

Ale to nie koniec! Miguel potrzebuje czasu, aby stać się wizerunkiem dużych firm modowych i współpracować w kampaniach na rzecz praw zwierząt. Chodź, chłopak się nie zatrzymuje.

Kiedy myśleliśmy, że nie może zrobić nic więcej, Miguel zaskoczył nas nową stroną siebie: a mianowicie tym, że dołączył do uniwersum Igrzysk śmierci Aktorowi, który w wieku kilkunastu lat z pewnością widział filmy z sagi z Jennifer Lawrence w roli głównej, zlecono narrację czwartej książki.

W czerwcu zeszłego roku ukazała się Ballad of Songbirds and Snakes (Ballada ptaków i węży). To prequel, który umieszcza czytelników sześćdziesiąt lat wcześniej niż to, co dzieje się w oryginalnej trylogii. Napisana również przez Suzanne Collins , historia opowiada o początkach prezydenta Snowa na KapitoluTeraz, sześć miesięcy po premierze, Miguel Bernardeau wkroczył w świat audiobooków i został narratorem opowieści. Dokonano tego za pomocą platformy Audible firmy Amazon, która stawia na znane głosy, aby przeczytały niektóre aktualne książki.

W ten sposób głos Miguela odczytuje strony tego bestsellera. I trzeba przyznać, że nie jest nam trudno wyobrazić sobie bohatera z twarzą tej gwiazdy Netflixa.

Kto wie, teraz, kiedy reżyser Francis Lawrence pracuje nad filmową adaptacją książki, może spojrzeć na Bernardeau w poszukiwaniu roli. Młody człowiek doskonale mówi po angielsku.

Udostępnij
Sprawdź także  Pamiętamy Flor Silvestre z jej najbardziej kultowymi filmami z Cine de Oro

Zostaw odpowiedź