Mario Casas wyznaje swój największy lęk w byciu aktorem


Aktor ma dwa filmy i serial telewizyjny w oczekiwaniu na wydanie


Mario Casas zaczyna żyć w fazie dojrzałości swojej kariery. Dziesięć lat temu widzieliśmy go w młodzieżowych dramatach, takich jak Trzy metry nad niebem , a następnie przeszedł do filmów i Álexa de la Iglesia , wyróżniając się w filmach takich jak El Bar i Mi gran noche.

Dziś widzimy, że aktor jest coraz bardziej zainteresowany mocniejszym kinem: thriller kryminalny Oriola Paulo Contratiempo i niedawno wydany Hogar po raz kolejny przedstawiły aktorowi zwrot w jego karierze i jest coraz bardziej doceniany przez tych, którzy krytykowali jego karierę aktorską.

W rzeczywistości nie wydał jeszcze dwóch filmów i thrillera telewizyjnego:  No matarásEl practicante i El inocente, najnowszej adaptacji powieści Harlana Coena , również w reżyserii Oriola Paulo .

Podczas wywiadu dla Akademii Filmowej Mario Casas wyznał, że nigdy nie rozważał poświęcenia się czemuś innemu niż aktorstwo, choć teraz pociąga go kino.Bycie aktorem było jego marzeniem, odkąd zaczął występować w teatrze w szkole i w reklamach, kiedy był jeszcze nieznaną twarzą. „Gdyby to się skończyło, szukałbym na tym świecie innej gałęzi życia” – wyznaje.

Wyjaśnił również, że nie chce być klasyfikowany do określonej roli, i być może dlatego wybiera projekty tak różne, jak El Bar , La Mula lub, teraz, którykolwiek ze wspomnianych filmów, zwłaszcza współprace z Oriola Paulo.

Casas wyjaśnił, że jednym z jego największych lęków było to, że zaszufladkowano go w pewne rama i zdradzi tych, którzy go wspierali przy zmianie tego: „ Moim niepokojem jest rozczarowanie publiczności, która była ze mną od samego początku ”.

Udostępnij
Sprawdź także  Tak brzmi Jaime Lorente w 'Romance' de Deva i Natosem

Zostaw odpowiedź