Fátima Molina rozpocznie 2021 rok od swojej pierwszej głównej roli w telenoweli


Dzięki telenoweli „ Te acuerdas de mí” Fátima Molina staje się nową twarzą Televisy


Po pracy w filmach i serialach telewizyjnych Fátima Molina zadebiutuje w telenowelach jako bohaterka nowej powieści Televisy „Te acuerdas de me”, której premiera odbędzie się 18 stycznia.

W wywiadzie dla TvyNovelas aktorka opowiedziała, jak bardzo jest szczęśliwa, że ​​osiągnęła swoją pierwszą główną rolę, i ujawnia, jak dostała tę ważną rolę w swojej karierze.

„Musiałem przestać grać, jak wszyscy inni, ponieważ zamknęli nas z powodu pandemii. Po pięciu miesiącach kwarantanny moja menadżerka powiedziała mi, że jest casting do telenoweli, którą zamierza wyprodukować Carmen Armendariz, a wyreżyseruje ją reżyser Francisco Franco ”- wspomina.„Powiedział mi, że chciałby, abym udała się na casting i chciał, żeby mnie zobaczyli, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy będę mogła z nimi pracować, więc zostałam zachęcona, przygotowana i poszłam na casting” – powiedziała.

„Mówiłem to już kilka razy, potraktowali mnie niesamowicie, Gabriel Soto był boski i był wspaniałym towarzyszem, ponieważ tam wydarzyła się magia, a mówię to w ten sposób, ponieważ w scenach była bardzo piękna chemia. Następnie, około czterech dni później, Carmen odezwała się do mnie i powiedziała „Fatima, to ty” i nie mogłam w to uwierzyć ”- powiedziała.

W ten sposób aktorka dostała rolę Very, „bardzo silnej kobiecej postaci, bardzo niezależnej”, mówi Fatima, która opisuje swoją postać jako „bardzo walczącą kobietę, bardzo aktualną (na czasie) i będącą częścią tej całej kobiecej rewolucji. z którą mamy do czynienia od kilku lat ”Aktorka nie mogłaby być bardziej zadowolona z bohaterki i tego, co reprezentuje jej postać, ponieważ zapewniała, że ​​„Vera reprezentuje bardzo dużo jej, kobiecą rewolucję, ponieważ jest kobietą, która zazwyczaj jeździ na motocyklu, pracuje pomimo przeciwności losu lub trudnych sytuacji, które pojawiają się w historii, postanowiła chce iść naprzód i postanowiła szukać sprawiedliwości, nie poddawać się. Bardzo podobało mi się to w Verze.

Sprawdź także  Erika Buenfil zostaje koronowana na królową TikTok i ma więcej fanów niż Danna Paola

O tym, jak bardzo Vera jest podobna do Fatimy, aktorka zapewniła, że ​​są między nimi podobieństwa, ponieważ „obie jesteśmy niezależne, obie jesteśmy osobami pracującymi i w trudnych czasach decydujemy się iść naprzód, ponieważ zawsze istnieje jakaś wewnętrzna siła, która sprawia, że ​​kontynuujesz szukanie rzeczy, o których marzymy. Myślę, że na zewnątrz mamy te bardzo wyraźne podobieństwa”- wyznała.Choć pierwsze podejście do sławy miało miejsce w 2008 roku w ramach reality show La Academia, Fátima przygotowywała się na kolejną pasję: aktorstwo.

Dlatego po kilku latach studiów i przygotowań zaczęła pracować w serialach i filmach. Brała udział w takich serialach jak El Diablero i La Señorita Pólvora. I choć jej twarz dla miłośników telenoweli nie jest zbyt dobrze znana, to jej świeżość podbiła producentkę Carmen Armendariz, która wybrała ją na bohaterkę swojego nowego melodramatu: Te acuerdas de me.Dla Fatimy wszystko było cudowne, jest to przeżycie, które z pewnością pozostanie w jej pamięci na zawsze.

„Bylo bardzo fajnie. Bycie wybranym do roli, czy to do roli głównej, czy nie, jest zawsze wyjątkowym momentem, ponieważ robisz casting do czegoś, w czym chciało się zagrać i w pewnym sensie jest to zdrowa rywalizacja ”- przyznała.

„Fakt, że dowiedzieliście się, że w końcu zostaliście wybraną osobą, że zobaczyli w tobie to coś wyjątkowego, aby dać życie danej  postaci, a w tym przypadku bycie wiodącą postacią, byciem ważną postacią, to tak piękne i tak ważne, gdy wokół są tak wspaniali ludzie, sprawia mi to szczęście ”- podsumowała.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź