Univision ogłasza premierę 'Te acuerdas de mí'


Sieć hiszpańskojęzyczna będzie miała premierę nowej telenoweli Gabriela Soto na początku lutego


Rok 2021 zapowiada się świetnie dla Gabriela Soto, przynajmniej jeśli chodzi o dziedzinę zawodową. Od początku lutego meksykański aktor zagości na ekranach Univision jako bohater Te acuerdas de me, pełnego intryg, romansu i podstępów melodramatu, którego premiera jest już promowana przez hiszpańską sieć.

Telenowela, nagrywana od września ubiegłego roku w Meksyku, wyląduje w Stanach Zjednoczonych w poniedziałek, 8 lutego, zaledwie trzy tygodnie po debiucie w Meksyku, gdzie rozpocznie się w poniedziałek 18 stycznia o godzinie 21:30. przez Las Estrellas.

Wyprodukowany przez Carmen Armendáriz (La usurpadora) melodramat jest inspirowany turecką opowieścią, która miała swoją premierę w 2016 roku i odniosła wielki sukces.

Gabriel Soto i Fátima Molina, gwiazdy Te acuerdas de me„[Gabriel i ja] zrobiliśmy niesamowite, super piękne sceny, zobaczycie je. Każdego dnia jesteśmy lepsi, rozmawiamy o tym, co możemy umieścić tutaj, tam, także po to, aby wyglądało bardziej realnie. Gabriel jest zabawny i zdyscyplinowany. Każdego dnia czuję, że osiągnęliśmy znacznie piękniejsze obrazy, a to dzięki pewności, jaką generujemy dzień po dniu”- powiedziała bohaterka telenoweli kilka miesięcy temu w rozmowie z People en Español. 

W obsadzie fabularnej znajdują się Rebecca JonesGuillermo García CantúJuan Carlos BarretoAna Bertha EspínNatalia TéllezAlejandro de la MadridMarisol del OlmoPedro SicardFederico Ayos i córka Andrei LegarretaNina Rubín, oraz wielu innych.

Historia

Po zmuszeniu do poślubienia córki Olmo (Cantú), Pedro (Soto) zakochuje się w Verze (Molina) podczas podróży służbowej i jest gotów rzucić wszystko dla swojej nowej miłości, ale musi porzucić swoje plany, gdy Olmo, jego szef i mentor, zagraża jej życiu.

Pedro odsuwa się od swojej wielkiej miłości, aby ją uratować, ale po latach spotykają się ponownie w dziwnych okolicznościach. Olmo, który nie jest świadomy przeszłości Very, zakochał się w niej i przedstawia ją swojej rodzinie jako nową dziewczynę.

Podczas spotkania miłość Pedro i Very zostaje ożywiona, ujawniając w ten sposób mroczną przeszłość, która ich łączy, i wyzwalając bolesny plan zemsty.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *