Gabriel Soto udostępnia zdjęcie z kręcenia jego nowej telenoweli “¿Te acuerdas de mí?”


Aktor zagra „Pedro Cáceresa” w tej pełnej romansu i intryg opowieści


Ponad dwa tygodnie po rozpoczęciu nagrań ¿Te acuerdas de mí? Gabriel Soto podzielił się po raz pierwszy na swoich portalach społecznościowych fotografią z kręcenia kolejnej telenoweli Televisy, w której gra z aktorką Fátimą Molina.

Poprzez swoje konto na Instagramie, aktor wcielający się w „Pedro Cáceresa” w tym melodramacie wyprodukowanym przez Carmen Armendáriz opublikował pocztówkę wykonaną w całości na planie, na której pojawia się stojący w plenerze w otoczeniu imponującego naturalnego krajobrazu.

Na obrazie Gabriel dokładnie stoi na kamiennej ścieżce, jakby czekając na kogoś, ubrany w kurtkę i dżinsy, białą koszulę i ciemne okulary, podczas gdy kamerzysta nagrywa go w akcji.

Praca”, napisał obok etykiet „tak błogosławiony” i „taki wdzięczny” w opisie zdjęcia, na którym widać duże wzgórza, bujną roślinność i kilka rustykalnych budynków za nim.„Gratulacje, carnalito. Powodzenia! ”, Powiedział mu Pablo Montero. Z drugiej strony Patty Lavalle skomentowała: „Mój Gabi, znowu zaskoczysz nas swoim światowym sukcesem”. Podczas gdy jego partnerka, Irina Baeva , skomentowała: „Jestem z ciebie taka dumna! Będzie niesamowite ”.

Później aktor udostępnił w swoich opowiadaniach na Instagramie zdjęcie, na którym przyjrzał się innym lokalizacjom, które odwiedził we wtorek 29 września, aby nagrać telenowelę.

Gabriel SotoInstagram


GABRIEL SOTO o ¿TE ACUERDAS DE MÍ?: „TO BARDZO INTENSYWNA HISTORIA”

To był ostatni poniedziałek, 14 września, kiedy ¿TE ACUERDAS DE MÍ?  odbył się pierwszy klaps w Mexico City podczas małej i symbolicznej ceremonii, która odbyła się po nagraniu pierwszych fragmentów z Moliną, która ożywia „Verę Solís”, pod ścisłymi warunkami sanitarnymi z powodu wybuchu epidemii COVID-19.

Sprawdź także  Które aktorki są najbardziej hot w TV?

Chociaż tego dnia Soto nie miał nagrań, 45-letni artysta przybył na plan zdjęciowy, aby być obecnym na początku kręcenia tej adaptacji popularnej tureckiej telenoweli Królowa jednej nocy wraz z innymi osobami.


View this post on Instagram

Iniciando las grabaciones de TADM…todos felices

A post shared by Carmen Armendáriz (@carmenarmendariz) on


„ To bardzo intensywna historia, bardzo mocna, pełna pasji . Przeżywamy coś ważnego, po pandemii Televisa wzięła się za swoje produkcje i fakt dawania ciekawych treści, żeby ludzie się wciągnęli oraz nas zobaczyli” – skomentował fabułę w rozmowie z Las Estrellas.

Wyjaśnił również, że jego postać w tym melodramacie z elementami thrillera, który rozgrywa się po roli w komiksowej telenoweli Soltero con Hijas , jest „bardzo intensywna” i różni się od ról, które grał.

Moja postać jest bardzo intensywna, pełna chęci posiadania tej pasji z partnerem, z którą się spotyka, zwanego „Verą” i jest zupełnie inny od tego, co robiłem wcześniej” – powiedział.Jeśli chodzi o pierwszą współpracę z Fatimą Moliną, która tą rolą zadebiutuje w telewizji z San Ángel, Gabriel Soto zapewnił, że po testach wie, że będą stanowić „dobry zespół”.

Stworzymy bardzo dobrą drużynę, ona naprawdę chce, myślę, że ma wielką szansę i myślę, że będzie wiedziała, jak ją wykorzystać i to jest fajne, bo chce” – podsumował.¿Te acuerdas de mí? opowie historię „Pedro Cáceresa” , mężczyzny zaangażowanego w pozorne małżeństwo z córką swojego szefa, „Olmo Cáceresa”, który podczas podróży służbowej zakochuje się szaleńczo w kobiecie o imieniu „Vera Solís” i przygotowuje się do porzucenia dla niej wszystko.

Sprawdź także  Entre Hombres: oczekiwana argentyńska produkcja, która pojawi się na HBO Max pod koniec miesiąca (w Polsce nie wiadomo kiedy)

Na nieszczęście dla „Pedro”, jego mentor zagraża życiu ukochanej, aby uniemożliwić mu zerwanie umowy, gdy dowie się o jego zamiarach i będzie zmuszony porzucić „Verę”. Po latach kochankowie spotkają się ponownie w bardzo dziwnych okolicznościach: teraz jest dziewczyną „Olmo”.Oprócz Gabriela Soto i Fátimy Moliny, występują: Ana Bertha Espín, Pedro Sicard, Federico Ayos, Marisol del Olmo, Enoc Leaño, Emilio Guerrero, Nina Rubín, Rebecca Jones, Alejandro de la Madrid, Juan Carlos Barreto i Guillermo García Cantú


Udostępnij

Zostaw odpowiedź