Gabriel Soto udostępnia zdjęcie z kręcenia jego nowej telenoweli “¿Te acuerdas de mí?”


Aktor zagra „Pedro Cáceresa” w tej pełnej romansu i intryg opowieści


Ponad dwa tygodnie po rozpoczęciu nagrań ¿Te acuerdas de mí? Gabriel Soto podzielił się po raz pierwszy na swoich portalach społecznościowych fotografią z kręcenia kolejnej telenoweli Televisy, w której gra z aktorką Fátimą Molina.

Poprzez swoje konto na Instagramie, aktor wcielający się w „Pedro Cáceresa” w tym melodramacie wyprodukowanym przez Carmen Armendáriz opublikował pocztówkę wykonaną w całości na planie, na której pojawia się stojący w plenerze w otoczeniu imponującego naturalnego krajobrazu.

Na obrazie Gabriel dokładnie stoi na kamiennej ścieżce, jakby czekając na kogoś, ubrany w kurtkę i dżinsy, białą koszulę i ciemne okulary, podczas gdy kamerzysta nagrywa go w akcji.

Praca”, napisał obok etykiet „tak błogosławiony” i „taki wdzięczny” w opisie zdjęcia, na którym widać duże wzgórza, bujną roślinność i kilka rustykalnych budynków za nim.„Gratulacje, carnalito. Powodzenia! ”, Powiedział mu Pablo Montero. Z drugiej strony Patty Lavalle skomentowała: „Mój Gabi, znowu zaskoczysz nas swoim światowym sukcesem”. Podczas gdy jego partnerka, Irina Baeva , skomentowała: „Jestem z ciebie taka dumna! Będzie niesamowite ”.

Później aktor udostępnił w swoich opowiadaniach na Instagramie zdjęcie, na którym przyjrzał się innym lokalizacjom, które odwiedził we wtorek 29 września, aby nagrać telenowelę.

Gabriel SotoInstagram


GABRIEL SOTO o ¿TE ACUERDAS DE MÍ?: „TO BARDZO INTENSYWNA HISTORIA”

To był ostatni poniedziałek, 14 września, kiedy ¿TE ACUERDAS DE MÍ?  odbył się pierwszy klaps w Mexico City podczas małej i symbolicznej ceremonii, która odbyła się po nagraniu pierwszych fragmentów z Moliną, która ożywia „Verę Solís”, pod ścisłymi warunkami sanitarnymi z powodu wybuchu epidemii COVID-19.

Chociaż tego dnia Soto nie miał nagrań, 45-letni artysta przybył na plan zdjęciowy, aby być obecnym na początku kręcenia tej adaptacji popularnej tureckiej telenoweli Królowa jednej nocy wraz z innymi osobami.


View this post on Instagram

Iniciando las grabaciones de TADM…todos felices

A post shared by Carmen Armendáriz (@carmenarmendariz) on


„ To bardzo intensywna historia, bardzo mocna, pełna pasji . Przeżywamy coś ważnego, po pandemii Televisa wzięła się za swoje produkcje i fakt dawania ciekawych treści, żeby ludzie się wciągnęli oraz nas zobaczyli” – skomentował fabułę w rozmowie z Las Estrellas.

Wyjaśnił również, że jego postać w tym melodramacie z elementami thrillera, który rozgrywa się po roli w komiksowej telenoweli Soltero con Hijas , jest „bardzo intensywna” i różni się od ról, które grał.

Moja postać jest bardzo intensywna, pełna chęci posiadania tej pasji z partnerem, z którą się spotyka, zwanego „Verą” i jest zupełnie inny od tego, co robiłem wcześniej” – powiedział.Jeśli chodzi o pierwszą współpracę z Fatimą Moliną, która tą rolą zadebiutuje w telewizji z San Ángel, Gabriel Soto zapewnił, że po testach wie, że będą stanowić „dobry zespół”.

Stworzymy bardzo dobrą drużynę, ona naprawdę chce, myślę, że ma wielką szansę i myślę, że będzie wiedziała, jak ją wykorzystać i to jest fajne, bo chce” – podsumował.¿Te acuerdas de mí? opowie historię „Pedro Cáceresa” , mężczyzny zaangażowanego w pozorne małżeństwo z córką swojego szefa, „Olmo Cáceresa”, który podczas podróży służbowej zakochuje się szaleńczo w kobiecie o imieniu „Vera Solís” i przygotowuje się do porzucenia dla niej wszystko.

Na nieszczęście dla „Pedro”, jego mentor zagraża życiu ukochanej, aby uniemożliwić mu zerwanie umowy, gdy dowie się o jego zamiarach i będzie zmuszony porzucić „Verę”. Po latach kochankowie spotkają się ponownie w bardzo dziwnych okolicznościach: teraz jest dziewczyną „Olmo”.Oprócz Gabriela Soto i Fátimy Moliny, występują: Ana Bertha Espín, Pedro Sicard, Federico Ayos, Marisol del Olmo, Enoc Leaño, Emilio Guerrero, Nina Rubín, Rebecca Jones, Alejandro de la Madrid, Juan Carlos Barreto i Guillermo García Cantú


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *