Pierwsze postępy nowej telenoweli z Gabrielem Soto


Meksykański występuje wraz z Fátima Molina w Te acuerdas de me, melodramacie pełnym intryg, pasji i miłości


„To była podróż służbowa i nigdy nie przypuszczał, że zmieni to całe jego życie”. Gabriel Soto powraca do meksykańskiej telewizji na początku przyszłego roku jako Pedro, bohater nowej telenoweli Televisy, której premiera odbędzie się 18 stycznia w Meksyku.

Meksykańska firma od kilku dni promuje rychłe nadejście tego melodramatu, który łączy w sobie wszystkie elementy, aby przyciągnąć publiczność.

„To powieść pełna intryg, miłości, pasji, która toczy się bardzo szybko, a w każdym rozdziale dzieje się coś nowego” – powiedział Soto kilka miesięcy temu w programie Hoy W tych pierwszych postępach możemy zobaczyć bohaterów, Gabriela i Fatimę Molina, po raz pierwszy razem, jako małą przystawkę do tego, co da z siebie melodramat.W obsadzie są Guillermo García CantúRebecca Jones i  Andrei LegarretaNina Rubín, a obraca się wokół Very (Molina) i Pedro (Soto), którzy będą musieli rozplątać sieć intryg, aby być razem. Czy im się uda?

Po tym, jak jest zmuszony poślubić córkę Olmo (Cantú), Pedro zakochuje się w Verie podczas podróży służbowej. Jest gotów poświęcić wszystko dla swojej nowej miłości, ale musi porzucić swoje , gdy Olmo, jego szef i mentor, zagraża jej życiu.


Czy pamiętasz mnie
i Fátima Molina

Pedro rezygnuje ze swojej wielkiej miłości, aby ją uratować, ale po latach Pedro i Vera spotykają się ponownie w dziwnych okolicznościach.

Olmo, nieświadomy przeszłości Very, zakochał się w niej i przedstawia ją swojej rodzinie jako nową dziewczynę. Podczas spotkania Pedro i Very ich miłość zostaje ożywiona, ujawniając w ten sposób mroczną przeszłość, która ich łączy, i wyzwalając bolesny plan zemsty.

Udostępnij
Sprawdź także  Allá te espero: wszystkie szczegóły nowej telenoweli Gabriela Soto

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź