Quererlo todo: pierwsze zapowiedzi nowej telenoweli Televisy


W melodramacie główne role należą do Michelle Renaud i Danilo Carrera


Dwa lata po swojej głównej roli w Hijas de la LunaMichelle Renaud i Danilo Carrera znów są fikcyjną parą w nowej telenoweli TelevisyQuererlo todo .

Melodramat, który jest nagrywany od kilku miesięcy, ma się ukazać już wkrótce w Meksyku, więc pierwsze obrazy promocyjne już ruszyły.

„Wkrótce będziecie mogli spotkać Valerię Fernández, kobietę, która przeszła tak wiele, że trudno jest poruszać się bez sensu, nie daje się wciągnąć i nie boi się podążać za swoim instynktem” – napisała niedawno Renaud na Instagramie wraz ze zdjęciem postaci.Równie podekscytowany jest Danilo, który również zaczął promować telenowelę w swoich sieciach społecznościowych, gdzie opublikował wideo, w którym chwali się pięknymi krajobrazami.

Quererlo todo opowiada historię Valerii Fernández (Renaud), która przez całe życie była dziewczyną Leonela Montesa (González), nigdy nie kwestionując miłości do niego.Po śmierci ojca, bogatego właściciela ziemskiego, między spadkobiercami wybuchnie wojna o fortunę. W środku tego zamieszania Valeria spotka Mateo Santosa, syna wykonawcy spadku, i zakocha się w jego szlachetności oraz pasji życia.

Valeria będzie musiała znaleźć siłę, aby odkryć się na nowo z dala od Leonela, a tym samym dać sobie szansę na przeżycie szczerej miłości z Mateo.

Telenowela ma prócz Michelle i Danilo występy Eugenii CauduroAlejandro TommasiAlexisa AyaliScarlet Gruber i Víctora Gonzáleza.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *