Pasión de gavilanes (Gorzka zemsta): jeden z bohaterów odmawia zrobienia sequela


Telenowela powróci do telewizji z nowym sezonem


Powrót Pasión de Gavilanes trwa nadal. Kolumbijska telenowela, która odniosła sukces na całym świecie, powróci z nowym sezonem, w którym niestety nie wszyscy bohaterowie będą obecni. Jako pierwszy zszedł ze statku Michel Brown, aktor odpowiedzialny za rolę Franco Reyesa.

Aktor sam potwierdził w Formula TV, że Pasión de Gavilanes będzie miał sequel: „Zrobią to. Rozmawiają o tym z Telemundo ”. Skorzystał jednak również z okazji, aby ogłosić, że nie będzie ze swoimi towarzyszami w tej nowej przygodzie. „ Postanowiłem tego nie robić. Każdy jest właścicielem swoich decyzji i mam wrażenie, że był to bardzo udany projekt i jestem zwolennikiem tego, że trzeba umieć pozwolić temu być” – wyjaśnia. W sumie ciekawie jak to rozwiążą, czy go uśmiercą czy podmienią aktora

Rozegranie drugiego sezonu jest bardzo ryzykowne, ale szanuję to, że moi koledzy z drużyny wsiadają do tego autobusu. To będzie dla nich niesamowite doświadczenie” – dodaje. „Po drodze znajduję fascynujące historie, a powrót do starej historii nie przemawia do mnie dzisiaj”.

Boom na „Pasión de Gavilanes”

W wywiadzie Brown wspomina, jak ogromny sukces serialu wpłynął na niego, co uczyniło go jednym z najpopularniejszych aktorów pierwszej dekady 2000 roku. „Nie było mi trudno stąpać po ziemi, ale w Hiszpanii panuje fanatyzm jaki nie istnieje nigdzie indziej na świecie. Kiedy przyjechałem, nie wiedziałem, co tam jest i nie rozumiałem, że wychodząc na ulicę wszyscy wiedzą, kim jestem. To było bardzo mocne. Były niesamowite chwile i momenty niezrozumienia, co się dzieje ”.

Teraz Michel Brown powraca do Hiszpanii jako bohater Parot, nowego serialu TVE, w którym będzie współpracował z aktorkami takimi jak Blanca Portillo i Adriana Ugarte. Na temat tego nowego projektu Argentyńczyk ujawnia anegdotę potwierdzającą, jak długo cień Pasión de Gavilanes bo nadal istnieje : „Teraz robię Parot i rozmawiam z wieloma ludźmi, którzy mają wrażenie, że zrobiłem Pasión de Gavilanes i nigdy nie robiłem nic innego, dopóki to nie nastąpiło. Nie wiedzą, że pracowałem nad innymi seriami i robiłem bardzo interesujące rzeczy ”

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *