Disney +: Óscar Isaac, negocjacje dotyczące serialu Marvela „Moon Knight”


Gwatemalczyk zagra Marca Spectora, byłego żołnierza z opowieści Marvela, który jako strażnik wykorzystuje różne alter ego do walki z przestępczością


Óscar Isaac dołączy do kolejnego świata audiowizualnego z serialem Marvela „Moon Knight” dla platformy Disney + , po sukcesie w „Gwiezdnych wojnach”.

Według amerykańskich mediów gwiazda z Gwatemali negocjuje włączenie go do tego telewizyjnego projektu o „Marcu Spectorze ” , byłym żołnierzu z komiksów Marvela, który jako strażnik wykorzystuje różne alter ego do walki z przestępczością.

Ponadto Jeremy Slater , jeden z twórców niezwykłych superbohaterów „The Umbrella Academy”, będzie odpowiedzialny za napisanie tej nowej serii.

Chociaż Isaac zyskał światową sławę dzięki roli nieustraszonego „Poe Damerona” w trzeciej trylogii „Gwiezdne wojny”, „Moon Knight” nie byłby jego pierwszą wyprawą do ekranowych ekranizacji komiksów Marvela, ponieważ w 2016 roku był czarnym charakterem w rozczarowującym filmie „X- Men: Apocalypse ”.

Aktor stał się jedną z najbardziej rozchwytywanych latynoskich twarzy ostatnich lat w Hollywood, a jego rola w nowej „Diunie”, której premierę Denis Villeneuve planuje w przyszłym roku, rzuca się w oczy na jego najbliższym horyzoncie .

W tym ambitnym filmie [Diunie] występuje Timothée Chalamet w roli głównej i spektakularna obsada, w której oprócz Isaaca znajdują się Javier Bardem, Zendaya, Jason Momoa, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Dave Bautista, Stellan Skarsgård i Charlotte Rampling.

Udostępnij
Sprawdź także  Co wiemy o serii Moctezuma i Cortés

Zostaw odpowiedź