Víctor González, drugi amant Michelle Renaud w 'Quererlo todo’


Danilo Carrera nie będzie jedyną miłością, którą meksykańska aktorka będzie miała w nowej telenoweli od Televisy, a której zdjęcia rozpoczną się wkrótce Meksyku.


W sierpniu, jeśli pozwoli na to pandemia koronawirusa, Michelle Renaud powróci na fora nagraniowe Televisa San Ángel jako protagonistka nowej telenoweli producenta Ignacio Sady (Simplemente MaríaPo prostu MariaUn refugio para el amor Ukryta miłość). Zrobi to w towarzystwie swojego chłopaka Danilo Carrery, z którym stworzy wiodącą parę.

Jednak ekwadorski amant nie będzie jedyną miłością, jaką Michelle będzie miała w tej historii, która odbędzie się w mieście pełnym intryg i zazdrości, w którym poszukiwania prawdziwej miłości będą ciągłe na czasie. W rzeczywistości na początku telenoweli chłopak aktorki będzie inny.

Mówimy o meksykańskim aktorze Víctorze Gonzálezie , który uczestniczył w zeszłym roku w serialu  Juntos el corazón nunca se equivoca.


Michelle Renaud y Víctor González
Michelle Renaud i Víctor González MEZCALENT

Melodramat opowie historię Valerii Fernández (Renaud), która była wieczną dziewczyną Leonela Montesa (González), nigdy nie kwestionując swojej miłości do niego.

Po śmierci ojca bogatego właściciela ziemskiego między spadkobiercami fortuny wybuchnie wojna. W trakcie tego zamieszania Valeria spotka Mateo Santosa, syna wykonawcy testamentu, i zakocha się w jego szlachetności i pasji życia.

Valeria będzie musiała znaleźć siłę, by odkryć się na nowo z dala od cienia Leonela, a tym samym dać sobie szansę na przeżycie szczerej miłości obok Mateo.

W telenoweli wystąpili m.in. Eugenia CauduroAlejandro TommasiAlexis AyalaManuel OjedaRoberto BlandónScarlet Gruber i Sara Corrales.

„To będzie campirana, będzie dużo akcji, wiele scen koni, które kocham, jeździłem całe życie, więc dla mnie kolejna jazda jest niesamowita” – powiedział Carrera, przez z sieci społecznościowych.

Melodramat będzie emitowane w Las Estrellas w Meksyku po wakacjach, a następnie wyląduje na ekranach sieci Univision.

Udostępnij
Sprawdź także  Top 10 brazylijskich telenoweli, które podbiły świat

Zostaw odpowiedź