25 lat później: tak wygląda dziś obsada filmu „María, la del barrio – Maria z przedmieścia”


Meksykańska z udziałem Thalíi przeżyła dziwne odrodzenie w sieciach społecznościowych dzięki memom stworzonym ze scen z telenoweli


„María, la del barrio –  to jedna z najpopularniejszych meksykańskich telenowel wszechczasów i wielu wciąż wspomina ją z nostalgią. Seria, wyprodukowana przez Televisę, miała swoją premierę w 1995 roku, a zakończyła się w 1996 roku i była emitowana w wielu krajach Ameryki Łacińskie i nie tylko, bo także w Polsce.

W głównych rolach zagrała  Thalía  i Fernando Colunga oraz miała udział  Itatí Cantoral jako antagonistki. W obsadzie znaleźli się też np. Ludwika Paleta, Osvaldo Benavides, Ana Patricia Rojo,  Yuliana Peniche , Iran Eory, Ricardo Blume i Carmen Salinas .

W ostatnich latach przeżyła wielkie odrodzenie w sieciach społecznościowych dzięki jednej ze scen z udziałem Itatí Cantorala i Yuliany Peniche, w której aktorka nazywa  swoją koleżankę z obsady „cholerną kaleką”Ze względu na przesadną reakcję wszystkich aktorów, niespójność dotyczącą wieku odgrywanych przez nich ról oraz nieudany montaż wielu scen, powieść dostarczyła wielu memów, które wciąż wirują w sieci.

Przyjrzymy się, jak obsada „María, la del barrio” wyglądae 25 lat po premierze:


Thalía – María Hernández


Fernando Colunga – Luis Fernando de la Vega


Iran Eory – Victoria de la Vega (zmarła w marcu 2002)


Ricardo Blume – Don Fernando de la Vega


Itatí Cantoral – Soraya Czarnogóra


Carmen Salinas jako Agripina Pérez


Ana Patricia Rojo – Penelope Linares


Osvaldo Benavides – Fernando de la Vega Hernández


Yuliana Peniche – Alicia Montalbán Smith


Ludwika Paleta – Tita De los Angeles De la Vega Hernández


Sebastián Ligarde – Gonzalo Dorantes

Udostępnij

Zostaw odpowiedź