Lali Espósito będzie prostytutką w ‚Sky Rojo’, nowym serialu Alexa Piny w serwisie Netflix


Po ogromnym sukcesie La Casa de Papel, Netflix odnowił zaufanie do twórcy, Alexa Piny, który będzie teraz odpowiedzialny za Sky Rojo, serial o prostytutkach, w którym główną bohaterką będzie argentyńska aktorka i piosenkarka Lali Espósito


View this post on Instagram

Tanto lo pidieron…… #SoyDeVolar🌈

A post shared by LALI (@lalioficial) on


Historia Sky Rojo poruszy  delikatną kwestię, taką jak handel ludźmi, ponieważ serial kierowany przez Lali Espósito będzie się obracał wokół trzech prostytutek (jednej Hiszpanki, jednej Argentynki i jednej Kubanki), które uciekają przed swoim alfonsem i muszą uciekać przed zabójcami, których zatrudnia do ich poszukiwania.

„Bardzo dużo przygotowali mnie i moich kolegów. Dużo czytaliśmy, dali nam wiele informacji z produkcji, aby można było się wcielić w każdego bohatera. Seria umieszcza kamerę we wszystkich miejscach, ponieważ mówi też dużo o alfonsie” – powiedziaał Lali Expósito w wywiadzie dla Netflix .


Lali Espósito przebywała w Hiszpanii przez kilka miesięcy, odkąd kręcenie zostało przełożone z powodu pandemii. Sky Rojo będzie miało osiem 25-minutowych odcinków, więc można go zobaczyć w trybie maratonu.Chociaż Sky Rojo pojawia się już w katalogu Netflix , serial z Lali Espósito w roli głównej i w którym występują Verónica Sánchez, Yani Prado, Miguel Ángel Silvestre , Enric Auquer i Asier Etxeandia, można będzie zobaczyć w lutym lub marcu 2021 roku.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *